Wpis z mikrobloga

@bArrek jak samochodem to ręką pokazuje zawsze, bo mam trochę popsute awaryjne i raz przez 20 minut musiałem trzymać przycisk, bo nie dało się wyłączyć (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bArrek: no niestety też mnie zenuje takie dziękowanie za przestrzeganie #!$%@? przepisów , jakbym każdemu się kłaniał samochodziarzowi to by życia nie starczyło, i uwaga sam też jeżdżę . Miło jest być miłym ale niektórzy to by chcieli przeprosin za to że się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego ten kraj zawsze bedzie smieszny, dziekowanie za to ze pomimo obowiazku ten cie puszcza, albo z jazda na suwak ktora jest obowiazkowa a ci awaryjnymi dziekuja „dziekuje ci panie ze przestrzegasz przepisow” xd


@sznaap: serio w kraju którym zakazuje się ludziom ratowania życia kobiecie w zgrożonej ciąży, a jeszcze nie dawno za bycie złapanym z jointem można było pójść siedzieć traktujesz przestrzeganie przepisów jako coś normalnego?

Nie oczekuję, żeby mi
@bArrek: Ale co mi sie wszystko nalezy haha. Masz obowiazek puscic mnie to masz obowiazek, koniec kropka xd nie mam zamiaru za to dziekowac, za to ty masz obowiazek puscic i nikt nie musi ci lizac za to dupska ani lechtac ego ze pan mnie puscil gdy mial taki obowiazek xd
@malinq: Z podporzadkowanej tez czasem wymuszasz pierwszenstwo na innych autach twierdzac „w tym kraju zyja takie buce ktorym sie wszystko nalezy, nie bedzie mial pierwszenstwa tym razem, teraz jade ja!”? Xdxd
Mam sąsiada - Pana Andrzeja. To miła, uczynna i pomocna osoba. Dobry sąsiad, dobry człowiek. Nie ma osoby w naszej dzielnicy, której Pan Andrzej by nie pomógł. Stary czy młody, mężczyzna, kobieta. Pan Andrzej pomaga wszystkim. Kiedyś podłączył mi bojler i nie wziął nawet grosza. Pomimo całej dobroci Pana Andrzeja jego rodzinna musi zmagać się z uśmieszkami i kpinami. Wszystko przez dwudziestoletnią Jolę - córkę "uczynnego sąsiada", która jest jedynaczką. Dwudziestoletnia imprezowiczka
Ale co mi sie wszystko nalezy haha. Masz obowiazek puscic mnie to masz obowiazek, koniec kropka xd nie mam zamiaru za to dziekowac, za to ty masz obowiazek puscic i nikt nie musi ci lizac za to dupska ani lechtac ego ze pan mnie puscil gdy mial taki obowiazek xd


@sznaap: tacy ludzie jak Ty powinni mieć własnego policjanta który by za nimi łaził i pilnował czy przestrzegają swoich obowiązków.
O czym ty w ogole mowisz, kodeks drogowy to co innego niz empatia i bycie uprzejmym lol


@sznaap: a gdzie ja durniu napisałem, że kodeks drogowy i empatia to to samo? Jakie procesy myślowe zaszły, że wywnioskowałeś to z mojej wypowiedzi?