Wpis z mikrobloga

Ej, ale w sumie co mieli tej Launo zrobić? Wyrzucić? No spoko, ale pozostała też cała reszta, która lubuje się w wieszaniu psów na Wiktorii. Sytuacja jest już na tyle zaawansowana, że trudno chyba uspokoić tę narosłą falę nienawiści. Co by produkcja nie zrobiła nie mogli ich zmusić, żeby nagle ją polubili i wszystko było cacy. Jasne interwencja mogła się skończyć tym, że nikt nie okazywałby Wiktorii otwartej wrogości, ani nie pojawiłaby się otwarta słowna agresja w jej stronę, tylko co z tego, tak na prawdę? Dalej nie można by ich było zmusić, żeby chcieli z nią gadać, jak również trudno zabronić dorosłym ludziom obgadywania koleżanki z plecami. Stety, niestety mogliby sobie wygadywać w kuluarach co tylko by na nią chcieli, a gdyby sama sama poleciała na skargę do produkcji pewnie nie byli by dla niej łagodniejsi, a wręcz przeciwnie. Co mieli zrobić? Wymóc na nich fałszywe uśmiechy? Takie dopiero potrafią boleć do żywego. Zabronią się im na nią patrzeć z pogardą? Nie można zabronić nikomu patrzeć.
To trochę trudna sytuacja jednak, tak mi się wydaje... Może mogliby wpuścić takich uczestników, którzy wstawiliby się za Wiktorią, gdyby to ją poznali znacznie wcześniej niż całą resztę? Ale po pierwsze skąd mieć pewności, że tak będzie, a po drugie czy Wiktoria na prawdę będzie miała łatwiej, jeśli inni zaczną postrzegać ją jako ulubienicę produkcji?
Mieli może wyrzucić połowę uczestników? No niby też można, ale taka akcja śmierdzi na kilometr. Tylu nowych na raz, to wszystko trzeba by było tłumaczyć, a czy publiczność i sama Wiktoria byłaby z takiego rozwiązania zadowolona? Myślę, że to właśnie dlatego dziewczyna uniosła się honorem i nie poprosiła produkcji o pomoc. Zwłaszcza, że nawet jeśli ci ludzie na prawdę są tacy okropni czy na prawdę dokładnie w ten sam sposób? Myślę, że to też mogłoby wzbudzić dyskusję jeśli chodzi o taki pomysł pozbycia się ich.

Macie jakieś pomysły? Ale z tych nieco bardziej realnych, a nie że wystrzelić wszystkich w kosmos. To jednak jest dla mnie zagwozdka.
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@opioidowa: wystarczyło pozbyć się Klauno , w jakieś konkurencji w której nie dałaby rady -przegrałaby i wypad z programu To ona była była najbardziej toksyczna ,a Przemowi wystarczyło powiedzieć ,że niech wypauzuje bo poleci razem z nią do Polski Klauno żadnych "mądrych sugestii ze strony producenta by nie zaakceptowała " Bo...? bo nie ,ona będzie grać po swojemu bo tak he he
  • Odpowiedz
@Vetarinar: Kurczę, średnio widziałam poprzednie edycje, więc trudno mi dziewczynę skojarzyć. Ale jeśli tak to może sytuacja Wiktorii była podobna? Chociaż powstrzymam się od wyrokowania w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@login001: Właśnie myślałam o tym, ale wcale nie jestem taka pewna. Natka wydaje się nie lubić Wiktorii, bo nie i #!$%@? już. Nana od sytuacji z Łukaszem zawsze coś sobie wynajdzie nie takiego w niej... A Oha to też nadaję na Wiktorię do kogokolwiek kto tylko skłonny jest słuchać i wcale nie potrzebuje do tego Launo w pobliżu...
Może gdyby ukrócili tę spiralę nienawiści odpowiednio wcześnie to by coś dało? Tylko
  • Odpowiedz
@Vetarinar: oczywiście, że to duża różnica dlatego sytuacja jest podobna w pewnych rzeczach takich jak np. wyzwiska i hejt, czy to, że razem z tym cipeuszem najeżdżali na Magdę jego sojusznicy
  • Odpowiedz
@opioidowa: chwasty wyrywamy, śmieci wyrzucamy, szambo wywozimy z łajnem, więc odpulić Łauno i tyle, zostaje Nana ,Loha ,Natka też potrafi w imię finału która też nieźle szmącą i grają na wiele frontów ale nie mają w sobie aż takiego sadystycznego jadu więc będzie się działo,tak wywalić Łauno
  • Odpowiedz
@opioidowa: według mnie jedyne rozwiązanie to całkowite zdjęcie hotelu paradise z TVN7, wtedy i TVN i uczestnicy dostaną srogo po dupie i nie zarobią tego co mieli zarobić na np współpracach
  • Odpowiedz
@opioidowa: dla przykładu pierwsza leci Klauno ,atmosfera się oczyszcza na 100 % Natka mająć przy sobie Darka -mina jak matrona, inny facet radocha jest Nana -podatna pod manipulacje osób silniejszych od siebie A Ocha czy jak jej tam chyba wyleci niebawem Na przyszłość w trakcie realizacji programu powinien być tam psycholog na Zanzi
  • Odpowiedz
@login001: Nawet się zastanawiałam czy Pan Lektor odpowie na pytanie o jakąś pomoc psychologiczną na planie, bo już #!$%@?ąc od takich kwasów jak ten - takiego rodzaju izolacja jak w HP i pewnego rodzaju presja, która na nich ciągle ciąży może komuś mocno siąść na głowę i dobrze by było, gdyby uczestnicy w ogóle mogli porozmawiać o swoich ewentualnych problemach z jakimś terapeutą.
Ale to pytanie nie okazało się na tyle
  • Odpowiedz
@opioidowa: szczerze ciezka sprawa. Produkcja to widziala i trzeba bylo z nimi po prostu pogadac . Sluchajcie slabo sie to oglada. Z ta wiktoria to juz przekraczacie pewne granice. Nie twierdze ze od razu ludzi mieli wywalac.
  • Odpowiedz