Wpis z mikrobloga

Obejrzałem Phantom Blood i Battle Tendency, ale to drugie już ledwo dałem rade skończyć.


@Gavilar: jeśli Battle Tendency cię nie chwycił to niestety nie mam dla ciebie dobrych wieści ponieważ ta część w społeczności JoJo uchodzi za jedną z najlepszych. Praktycznie wszystko później to jest wariacja na jej temat i rozwinięcie schematów które stworzyła.

Part 3, Stardust Crusaders jest bardzo długa z masą memicznych momentów i znakomitym zakończeniem. Niestety jest schematyczna
@Bonwerkz: Niedawno zacząłem oglądać Jojo i jestem obecnie na początku 4. partu. I w sumie dla mnie 2. part (Battle Tendency) był najlepszy. 1. part (Phantom Blood) szanuję, bo jest to wprowadzenie do historii i rozumiem, że manga jest naprawdę leciwa.

Problem z 3. partem jest dla mnie taki, że się ciągnie niemiłosiernie i w pierwszej połówce jest moim zdaniem mniej ciekawych potyczek niż w drugiej połowie. Wiele potyczek w 2
Problem z 3. partem jest dla mnie taki, że się ciągnie niemiłosiernie i w pierwszej połówce jest moim zdaniem mniej ciekawych potyczek niż w drugiej połowie. Wiele potyczek w 2 courze to bardziej potyczki rodem z NGNL niż robienie tylko "ora, ora" cały czas. Może dlatego mi się bardziej podobało, nie wiem.


@young_fifi: Dokładnie to. Gdyby part 3 był bardziej skondensowany i nie rozwleczony to mógłby być jedną z najlepszych części