Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Musze wymienić swojego xiaomi redmi 7 na coś nowszego. Nie chce wydawać miliony monet, więc chyba dalej zostane przy chińczyku
Podpowiedzcie, który model do 1000zł będzie najlepszy?
#telefony #xiaomi
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcymon: hmm dziwne .. od 2 lat korzystam z F1 i właśnie planuje przesiadkę właśnie na to, ale jakoś nie rzuciły mi się w oczy wady o których piszesz, sprawdzę. Dzięki ;)
  • Odpowiedz
@Plexiludek ja się naczytałem i nasłuchałem recenzji jaka to nie jest petarda i spoko telefon jest szybki zacięć nie ma, ale jest nie poręczny i wkurza mnie już jak nie wiem. Mogłem brać realme pro 8 się w tego poco wylądowałem bo zależało mi na wydajności i nagrywaniu połączeń. Zapomniałem dodać jeszcze do minusów, że jak oglądasz film to od dźwięku plecki pod aparatem się "trzęsą". Przesiadłem się na niego z redmi
  • Odpowiedz
@Marcymon: różowa ma poco x3 pro 8/256, masz wadliwą sztukę bo telefon jest spasowany idealnie, demon prędkości, czytnik działa perfekcyjnie a narzekanie na aparat gdzie z góry wiadomo, ze ten telefon ma być responsywny na poziomie flagowca i to im się udało. Bateria trzyma cały dzień i ładuje się w niecała godzinę więc za tą cenę nie ma konkurencji bo poco ją zjada. ( ͡° ͜ʖ ͡°)@Ramone:
  • Odpowiedz
@soundboy: poco 8/256 kupiłem za 219€ dla różowej z mi.de na promce. Daj mi telefon z ekranem 120hz, snapdragonem a nie syfiastym mediatekem co ma throtthling 50% przy multitasku, i ładowaniem 33w przy baterii 5k i pamięcią 3.1 za 219€ ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@aniaczy: Przecież w specyfikacji telefonu na każdej stronie jest podana waga i rozmiar telefonu wiec robisz kurtyzanę z logiki. Chyba nie masz pojęcia czym telefony poco mają się odznaczać za tą cenę bo na pewno nie kamerą
  • Odpowiedz
@RapidHere poco jest skrojone właśnie typowo pod bieda Polaków, cyferki się zgadzają na papierze i szekle w portfelu. Ale jak się ma porównanie z jakimś flagowcem to użytkowanie tego telefonu boli.
  • Odpowiedz