Wpis z mikrobloga

Jaką macie taktykę na otrzymane polubienia od lasek, jeśli nie macie golda na #tinder? #!$%@? w ciemno i usuwacie ew. pary, czy #!$%@? w ten feature?

Inb4 i tak mam 99+ matchy dziennie i nie potrzebuje rosyjskiej ruletki xd
  • 5
@mindsploit: Trzeba być bogatym. Musisz wpisać, że jesteś wykształcony i dobrze zarabiasz. Żadna Ci tego nie powie wprost ale w dużym stopniu tego szukają. Dobre wykształcenie/zarobki to dobre perspektywy. Ma tam ogromny wybór to przecież nie będzie wybierać gołodupca. Co Ci z matchy jak pogadają i powiesz, że jesteś biedny. Możesz mieć i milion polubień. Polubienie to taka wstępna analiza, żeby później dopytać czy się opłacasz czy nie ( ͡°
@uzytkownik2560 hoho, to teraz z grubej rury poleciałeś. Wykształcony jestem (kończę mgr, mam ambicje na phd) i jestem tym mitycznym programistą z tagów. Tak średnio coś zmieniło wpisanie tego w profil (a obiektywnie z wyglądu przeciętny), ale nie o to pytałem xD Chodziło o zakładkę z polubieniami czy dajesz w prawo i potem ew. usuwasz? Zauważyłem, że nawet trafić na te osoby nie mogę. Ten algorytm tindera dla kont free jest mega
@mindsploit: Algorytm działa jak stos. Im nowszy profil tym jest na nim wyżej. Stare profile trzeba odkopać. Jeśli kogoś polubisz to lądujesz wyżej u osoby przeglądającej. Im starsze konto tym trudniej komuś odkopać dany profil. Wniosek jest taki, że jeśli masz długo konto to musisz więcej klikać żeby osoby nieprzeglądające często profili łatwiej dotarły do twojego profilu. Jeśli nie chcesz klikać to kupujesz boosta i jesteś wysoko na tym stosie (nie
@uzytkownik2560 hehe... Nikt nie lubi, ale zauważyłem, że to częstą praktyka. Co do stosu to może to tak działać w uproszczeniu, pewnie jakieś heurystyki dla profili też mają. Chociaż nie wczytywałem się w regulamin co przetwarzają. Pewnie usunięcie i stworzenie konta na nowo też nic nie da, bo mogą przechowywać dane po usunięciu nawet. W każdym razie dzięki za info ;)