Wpis z mikrobloga

Witajcie ,

Po wielu latach pracy na etacie w końcu udało mi się otworzyć własny salon.Posiadam 13 letnie doświadczenie jako optyk/optometrysta.

Wykonuje badania wzroku na okulary oraz soczewki kontaktowe .

Zajmuje się również każdym rodzajem naprawy okularów.

Otwieram 08.10.2021

Dla Mirków i mirabelek będą fajne rabaty .

Zapraszam !!
#okulary #warszawa
Pobierz
źródło: comment_1633205000PLcB13N1DO1WOq0U2iUzZs.jpg
  • 52
@AK-Optyk-Warszawa: Ale w jakim zakresie, jakim certyfikatem? Chcę tylko wiedzieć, jak okulary z filtrem światła niebieskiego filtrują to światło niebieskie w rzeczywistości. A nie tak jak tanie produkty do 30zł z Allegro. Robicie na pewno lub macie dostęp do badań z labów jak to co sprzedajecie działa ;)
@Slimshader: o kurde, mam dwie pary z muscata - nie wiem skad sa - pewnie z chin, ale oprawki sa po 4 latach jak nowe (mam niby z tytanu) na lakierze nie ma nawet zadarcia itd. Nie mowie o tym ze maja na prawde fajne designy i super obsluge.
@eternit_nie_wybacza ale co ma zobaczyc za 2lata?

#!$%@? wiesz o branzy optycznej. Jestes zajarany sieciowka, ktora w dupie ma swoich pracownikow. A oni zeby jakos wiazac koniec z koncem - wmawiaja Ci ze potrzebujesz #!$%@? wie jakich okularow.

Przeplaczasz za oprawki, za powloki, za szkla. Firmie chodzi tylko o to bys zostawil kase i poszedl w #!$%@?. A z reklamacja bedziesz sie uzieral tygodniami.

Maly optyk to zawsze indywidualne podejscie, brak olewania
@Slimshader: ale przeciez szkla to zewnetrzna firma, co zlego ze biore np wyzszy model jak sa dwie firmy ktore robia szkla? Okulary w muscacie kupilem za 1k bardzo mi sie podobaly - bo przeciez oprawka to tylko kwestia gustu, jakosciowo są super, szkla robi zew firma - wzialem najwzyszy model bo to tylko 1000 zł ( z czego i tak 400 refunduje pracodawca) i wydaek na pare lat. Nie rozumiem czemu
@Slimshader: moze w mniejszym miescie tak jest, ale w warszawie gdzie rusza op ludzie glownie korzystaja z sieciowek typu muscat, aurum (bo tanie oprawki) albo vision bo duzo sklepow. Najem w wawie jest b drogi wiec op musi miec pomysl na to, samo wywieszenie banneru optyk w wawie nie nagoni mu klietnow moim zdaniem. Bez pomyslu to sie #!$%@? zepnie.