Wpis z mikrobloga

Cała ta pandemia pokazała mi jak uprzywilejowani są mieszkańcy zamożnych państw. W niektórych krajach dzieci umierają z głodu na ulicach, niektórzy boją się pójść spać żeby dach im się nie zawalił w nocy od bomb, niektórzy od małego zapieprzają w fabrykach na nasze koszulki i iPhony, to dla ludzi z zamożnych państw jest normą, "takie jest życie", a wystarczy żeby takiego człowieka poprosić żeby założył maskę przed wejściem do sklepu żeby nie roznosił wirusa i się rozpłacze o uciemiężenie, drugi holokaust i kagańce
#bekazprawakow #neuropa #covid19
  • 10
@Piastan: nie chodzi mi o same narzekanie ziomku, nie rozumiesz, ja nie twierdzę że masz zamknąć ryja bo inni mają gorzej tylko śmieszy mnie że dla ludzi dla których wyżej wymienione rzeczy to "poprostu życie", nałożenie maski na ryj to drugi holokaust, dyskryminacja i #!$%@? wie co jeszcze. Ci sami ludzie którzy nie mają empatii, dla których uchodźcy z ubogich krajów, w których sufitem jest coś lekko ponad smród brud i
@Piastan: i ja nie mówię tu o każdej krytyce lockdownu, paszportów kowidowych itp. Tylko no na serio widziałem i znam osoby które porównywały noszenie maski do noszenie gwiazd Dawida przez żydów w 3 rzeszy. Którzy narzekali że jak to rząd wogole promuje szczepienia, jakie to nie fair i okrutne.
@McWozniak: chodzi Ci o to, że Ci bogatsi jednak myślą co robią i nie są bydłem. Gdyby to była rzeczywista pandemia to wszyscy politycy nosiliby by maseczki cały czas i się szczepili a nie tylko do kamer i koniec.