Wpis z mikrobloga

no udzielają się, jako oprawca - skazując chłopów na bycie rozsadzonym przez pocisk artyleryjski

@Odchod_Pasywny: rozumiem oburzenie o obecne "równouprawnienie", ale żadne z tych babek oprawczynie - urzędniczki wykonujące robotę.
I to pewnie zaledwie dane osobowe i ankietę zbierają.

Bo tak spójrzmy na polityków, którzy to prawo pouchwalali i je podtrzymują. To mężczyźni czy kobiety są oprawcami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a bo wcale tak nie jest, że w przypadku wojny chłop nie ma prawa opuścić kraju i trafia na front, a kobiety wyjeżdżają?? XDD to widzisz, musieli mnie okłamać


@Odchod_Pasywny: ale gościu, masz prawo żyć off grid.
Wyjedź sobie na Syberię gdzieś #!$%@?. Zaszyj się w lesie. Nikt nie będzie pytał. Upolujesz sobie, to zjesz. Wybudujesz chatę - będziesz miał gdzie mieszkać. Tylko na wilki uważaj.

Żyjesz w społeczeństwie i w
@dominowiak: 1. Wojny to gra polityków w którą z jakiś powodów przeciętny cywil nie chce się bawić. Szczególnie gdy państwo ich źle traktuje, no oczekujesz że przykładowo teraz wszyscy geje będą z dumą bronić orzelka, mówiąc jakim to wspaniałym krajem jest Polska? xD
(I tak wiem ze w armii zawodowej też się zdarzają homoseksualiści i pewnie znasz jakiegoś kolegę geja, który coś tam coś tam).

2. To w takim razie kobiety
Wojny to gra polityków w którą z jakiś powodów przeciętny cywil nie chce się bawić. Szczególnie gdy państwo ich źle traktuje, no oczekujesz że przykładowo teraz wszyscy geje będą z dumą bronić orzelka, mówiąc jakim to wspaniałym krajem jest Polska? xD

(I tak wiem ze w armii zawodowej też się zdarzają homoseksualiści i pewnie znasz jakiegoś kolegę geja, który coś tam coś tam).


@TheDrolix: wojna dla obywateli toczy się na trochę