Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ja to chyba już jestem jednak stary albo coś jest ze mną mocno nie tak. Mówili, że ja człowiek ma dzieci to szybciej się starzeje ale żeby aż tak?
Połowy wpisów na Mirko to nie ogarniam. Nie wiem totalnie o co chodzi w tym całym #famemma i żeby jeszcze za to płacić...

W #kononowicz nie wiem co jest pięć. Wy tam go oglądacie jego życie?!? Jakiegoś typa naprawdę???

Nie oglądałem żadnego #patostreamy w swoim życiu a i z tą całą #ekipa to wiem tyle, że są notowani na giełdzie bo ten temat (giełdy) to akurat mnie obchodzi.

Nie oglądam żadnych programów typu Hotel Paradise czy Live Island i tych innych cyrków w #telewizja

Chyba pora umierać co?

#oswiadczenie #zycie #gownowpis #hotelparadise #pytanie
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duzeelobenc: W tych wszystkich aferach też nie wiem o co kaman ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak była np. jakiś czas temu z babka co na kamerkach pokazywała swoje ciało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ehhh pozdro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: no właśnie, tak jak oni nie rozumieli ciebie, tak ty nie rozumiesz dzisiejszych dzieciaków. Bardzo uogólniając zaryzykuję stwierdzenie że tak było i będzie zawsze w zdecydowanej większości przypadków.