Wpis z mikrobloga

najlepsze jest to że Sousa nawet nie wie o istnieniu takiego programu i te ich #!$%@? na ma absolutnie żadnego sensu xD


@Stulley_Muntari Wszystkie takie programy są w większości dla widzów, którzy interesują się futbolem od święta.

@krL1312 już kiedyś to pisałem na Mirko że najlepsze jest to jakich my mamy ekspertów, Hajto grał w Schalke ale to nie jest żadna legenda klubu, oni chyba raz zrobili wicemistrza Niemiec, w lidze mistrzów dostali srogi #!$%@? w grupie, nie chce mi się sprawdzać ale może zdobył puchar Niemiec i to jest WSZYSTKO. Przecież 3/4 chłopaków z naszej kadry gra w mocniejszych klubach z większymi sukcesami i mają o wiele lepsza
@Tymczas0wy: Co on miał osiągnąć na euro jak inne drużyny mają selekcjonerów od kilku lat a jego powołali w styczniu na selekcjonera, a pierwszy raz zobaczył zawodników w marcu 3 dni przed meczem z Węgrami xD Jak oni remisują z Węgrami 3:3 po 2 dniach treningów z nowym trenerem xD jak mówisz o męczeniu się z Węgrami i Albania to chyba nie oglądałeś meczu Francja Węgry na euro. Żeby tak mistrz
@Matpiotr: Nagelsman #!$%@? grał, a śmie ustawiać Robercika. Wg logiki wykopków Lewandowski powinien mu z bara #!$%@?ć i mieć w dupie jego zdanie xD
W ogóle można sprowadzić to do takiego absurdu, że żeby krytykować Hajtę trzeba mieć 100 meczów w Bundeslidze rozegranych xD
@Matpiotr: Wydaje mi się że jest różnica pomiędzy trenowaniem reprezentacji a klubu xD to że Tuchel nie znał zawodników to jedno a drugie że dostaje klub z samego topu z najlepszymi zawodnikami którzy trenują ze sobą codziennie po kilka godzin. Flick (mimo że był asystentem trenera) też objął drużynę po rozpoczęciu sezonu i osiągnął z Bayernem niebotyczny wynik, jeszcze lepszy od Tuchela. A co ma zrobić Sousa w reprezentacji Polski jak
@krL1312: tomasz zigaretten hajto to prawie się tam zapluł
niech zdobędą teraz 6 punktów, to może wreszcie zamknie mordę on i ten grubas z józefowa czy skąd on tam jest