Wpis z mikrobloga

#orlen w #piaseczno można uznać za jedną z najdroższych stacji w okolicy. Bardzo lubiłem to, że z dystrybutora nie muszę iść do kasy tylko płace aplikacją. Ale dla tych 25 groszy na litrze przejadę się kawałek dalej. W komentarzu zdjęcie z dystrybutora LPG na Circle -K pare kilometrów dalej. #codziennacenapaliwa #lpg
Pobierz Vader-Poland - #orlen w #piaseczno można uznać za jedną z najdroższych stacji w okoli...
źródło: comment_1633294027jp4ulSU54h6CdlUbayoW3I.jpg
  • 14
@Vader-Poland: O codziennie mijam ten Orlen i fakt ceny zawsze najwyższe, ale i tak nie przebije to tego że jak pojechałem do domu do Białegostoku to tam jeszcze drożej było xD.
Pytam się rodziny jak żyją, bo zarobki najniższe a ceny najwyższe praktycznie wszystkiego. Cena paliwa na Auchan byka taka jak w Piasecznie na bp.
@Pawell_17: Ich ceny są chore, szczególnie że paręset metrów dalej jest Auchan z rewelacyjnych cenach Pb i ON. Niestety nie ma gazu i jest jedna wielka zmowa cenowa co do cen LPG. Stąd też jak jadę na S2 to nadkładam parę metrów i zahaczam o Circle-K bo wiem, że tam będzie taniej i lepiej.