Wpis z mikrobloga

@Cosmo77: zaswędział, bo twoja matka ma szorstki język. Każdy jeździ czym chce i takiemu zużytemu kondonowi jak ty #!$%@? do tego. Zajmij się swoją bezużyteczną dupą, zamiast zaglądać ludziom do portfeli ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cycor: ja mam 3 w benzynie i nic się z tym autem nie dzieje. Zrobilem nia juz ponad 40k w 2 lata i chodzi jak marzenie. Nie wiem skąd ta opinia. Moze nie jest to najlepiej wykonany samochod bo plastiki skrzypią niemiłosiernie, ale jechac jezdzi. Malo po autostradach ostatnio jeżdżę ,ale tak to widzę glownie niemieckie marki. Moze dlatego ze lagune 3 widzę raz w miesiącu może bo na zachodzie tego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrBoston: wyjaśniłeś się, że jesteś debilem. Auto kupuje się proporcjonalnie do swoich zarobków. Czyli jak ktoś jest biedny to kupuje auto tanie w eksploatacji.
@Cosmo77: Ty jesteś debilem, bo nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Tym bardziej, że op nie żali się, że coś tam jest drogie, tylko chcą go wyruchać na ponad 1k, rozumiesz?
Chyba, że ty tak robisz, umawiasz się na 1k, płacisz 2k, lubisz być walony w dupę taki sposób ( ͡º ͜ʖ͡º)

PS nawet niektóre samochody za średnio 5k mają jakąś cześć, która zazwyczaj się