Wpis z mikrobloga

#iphone #ios #apple #ios15 Czy ktoś już pobrał iOS 15? Jak wam się podoba?
Zastanawiam się nad aktualizacją na iPhone XS ale nie wiem czy nie będzie wolniej działał. Macie jakieś spostrzeżenia? (σ ͜ʖσ)
  • 32
Macie jakieś spostrzeżenia?


@jolo65: Przestałem przeglądać neta na telefonie bo safari jest teraz okropnie zrobione i myślę nad zainstalowaniem innej przeglądarki. Reszta jest ok, nawet bym powiedział że bateria dłużej trzyma ale może to dlatego że nie przeglądam neta.
@aarahon: przecież tak naprawdę jedyna różnica w safari to przeniesienie paska na dół. Jak ci się nie podoba to możesz wrócić do starego układu. Przeglądanie kart dużo wygodniejsze niż wczesniej.
przecież tak naprawdę jedyna różnica w safari to przeniesienie paska na dół.


@pekak: Przestawili przycisk zamykający karty na drugą stronę, zmniejszyli kontrast jego ramki i "x".
Przestawili przycisk otwierający nową kartę.
Usunęli szybkie przełączanie się w tryb prywatny.
Dodali opcję grupowania kart.
Dodali przycisk "Edycja" do strony szybkiego wybierania (ulubione).
Dodali zwijanie ulubionych stron.
Przy zamykaniu otwartych kart nie daje zostawić jednej i otworzyć kolejnej tylko po zamknięciu przedostatniej otwiera ostatnią
@jolo65: Do dupy, też mam Xs i animacje minimalizacji apek zaczęły czasami przycinać, powiadomienia też się skopały i dochodzą z opóźnieniem albo wcale (i nie, nie mam żadnego tego nowego ustawienia włączonego), przestałem dostawać jakiekolwiek powiadomienia na Apple Watch W OGÓLE (xD), tryb Nie przeszkadzać też jest skopany - zamiast po prostu wyciszać powiadomienia jak wcześniej, to wywala te powiadomienia kompletnie, przez co jak chcesz wtedy używać telefonu, to musisz sobie
Usunęli szybkie przełączanie się w tryb prywatny.


@aarahon: przytrzymaj skrajnie prawą ikonę kart jak masz otworzoną jakąś stronę to ci się pojawi otwieranie nowej karty i tryb prywatny (i kilka innych opcji)