Wpis z mikrobloga

ale mimo wszystko ten z wczoraj


@marv0oo: nie wiem, dla mnie pomimo że coś się działo, był nijaki i nudny. Walka Isshikiego i Naruto była zdecydowanie ciekawsza.

@marv0oo: Jak dobrze to ogarną to może być to nawet ciekawe, ale pewnie będzie coś w stylu "wakacyjna misja w ciepłych krajach, walka z hawajskimi ninja!". Jakby co mają potencjał na zapchanie fabuły, bo to co się dzieje aktualnie w mandze to totalna nuda.
bo to co się dzieje aktualnie w mandze to totalna nuda.


@tronkz: no ta, Kishimoto nie potrafi robić monthly mangi i wychodzi taka kupa xd A z kanonami będzie dziwnie w sumie, bo boruto ma zakaz wyjścia przez karmę, więc nie wiem jak to załatwią w kanonach
no dla mnie jednak rinnegan > kurama xD


@Narkan: No tak średnio xD Sasuke z tym swoim rinnesharinganem i turbodoładowany bateriami z ogoniastych nie był w stanie zabić Naruto w Dolinie Końca xD Sasuke nie miał komórek Hashiramy jak Madara i Obito, czy wielkich pokładów czakry jak Nagato, żeby swobodnie #!$%@?ć tym rinneganem.

ciekawe xD

No tak średnio xD manga od śmierci Ishikkiego strasznie się #!$%@?ła (widać, że wrócił Kishimoto i
@Narkan: uzupełniając jeszcze wypowiedź @marv0oo, Code ma nakarmić Juubiego albo Kawakim, albo Boruto.
Jest też sporo gadania z Amado, który mówi o tym, że Code jako jedyny z Kary miał wbudowane ograniczenia, bo gdyby ich nie miał, to siłą z łatwością przewyższałby Jigena. Jedyną osobą, która może te ograniczenia zdjąć jest Amado. Nasz koleżka przygotowuje też jakiegoś swojego cyborga, o którym mówi coś typu, że może być to potężny sojusznik