Wpis z mikrobloga

Jezu jakiego clickbaitowego pseudo-dziennikarskiego bubla znalazłem. Dawno mnie tak żaden artykuł nie zdenerwował.
Otóż jeden z redaktorów WRC postanowił sobie napisać artykuł o ustawowym obowiązki zmiany opon na zimowe, obwieszczając wszem i wobec że „Pilne: kierowcy od 1 listopada obowiązkowa zmiana opon na zimowe „ . Myśle sobie o cholera i zaczynam czytać. Po przewertowaniu prawie całego artykułu dowiadujemy się że jest to zmiana przepisów….uwaga…. uwaga, we FRANCJI XDDDDDD Kurtyna i ha tfu za takie buble. #zalesie #motoryzacja #pseudodziennikarstwo
TypowaCebula - Jezu jakiego clickbaitowego pseudo-dziennikarskiego bubla znalazłem. D...

źródło: comment_1633388133scVu54dthSdAFLUqO0nblR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@TypowaCebula: jak wchodzę na główna Google w moim chromie to same takie clickbaity i właśnie w szczególności z tej stronki jest najwiecej. Zawsze się nabierałem bo myślałem oho, to może hyc ciekawy artykuł a się okazuje ze #!$%@? tam
  • Odpowiedz
@TypowaCebula: ciekawe jak wygląda sprawa używania nazwy >WRC<. Właściciele F1 zabronili gazecie "F1 Racing" kilka lat temu używania takiej nazwy z powodów licencyjnych i dziwi mnie że włodarze serii WRC i FIA jeszcze się nie dosrali do tego raka.
  • Odpowiedz
#!$%@? #!$%@?, na główną w telefonie mi takie tematy pokazuje od czasu do czasu. Dzisiaj artykuł "od któregoś tam miesiąca, nie będziesz mógł jeździć bez tego dokumentu!!!". Wchodzę, czytam 5 zdań wstępu, nic się nie dowiedziałem. Czytam kolejne parę zdań, okazało się, że to tylko dla pojazdów ciężarowych, czy tam kierowców zawodowych.
  • Odpowiedz