Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 266
Jak cos #!$%@?łam to moi rodzice zamiast kary na komputer kazali expic mi swoje postacie w Metinie.
Kumacie cos takiego? Zazdroscilam kolegom z karami na komputer.

Do tej pory jak slysze "enter the east" czy inne kawalki zalewa mnie fala nostalgii i jednoczesnie ptsd obrzydzenia.

Potem czytalam o wiezieniach w jakichs tajwanach gdzie wiezniowie dropili golda w WoW.

Tam przynajmniej obdywali kare w WoWie... Nie w #!$%@? metku ()

Jest 4 rano. Pewnie usune. Ale musialam to z sb wyrzucic.. (,)
  • 26
  • Odpowiedz
@MienciuskiPajonk: bajt czy nie bait, jak chodzilem do podstawowki czy tam gimbazy to mialem takiego kolege SZYMKA ktorego rodzina miala kafejke internetowo xD i tam wszyacy lacznie z babką i dziadkiem napierdzielali w tibie, mieli ze 2 czy 3 konta i grali na zmiane xD
Wtedy z chlopakami zazdroscilismy ale po 20 latach mysle ze chyba byli cos nie teges jak w tej pascie o LOKOMOŁSZYN xD
  • Odpowiedz
@turbaniuszdywaniusz: to mojego kumpla matka tak wpadła w metina2, że w pewnym momencie była top3 jak nie top w Polsce czy nawet dalej. Nie pamiętam dokładnie, ale było grubo. I to bez ściemy, jakby mi się chciało to bym ogarnął która to postać dokładnie i jak to wyglądało :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xFemous: o wlasnie!! Serwandes! Tfu na niego

@Retoryk: no ja jestem uzalezniona od d2r, kopsnii acc to polatamy z nią razem :D

@Gallg: mialam kumpla co w to łoił. Ponoć inaczej się nie dało dopóki tak robiła reszta. Ja próbowałam raz, pograłam trochę i któregoś dnia rano znalazłam wioskę w zgliszczach z komunikatem że mogę sobie zalozyć nową.

Ale co, takie Ogame to było inne? Nawet #mirkogame miało fazę
  • Odpowiedz