Wpis z mikrobloga

Mam dylemat po obejrzeniu jednego auta. Znalazłem w cepiku info, że była szkoda. Dostałem od gościa wszystkie faktury z napraw (oryg części), ceny za dużo nie udało mi się zbić. Prebieg 90k w czteroletnim aucie.
Info o tym, że był bity to od razu red flag czy raczej skoro robione na autoryzowanych to olać, brać i jeździć? Autem mi się zajebiście jechało i wszystko mi w nim pasowało.

#samochody #motoryzacja #seat
  • 18
  • Odpowiedz
@RoundStic: Wszystko zależy co było bite i jak naprawili. Zawsze auto trzeba dać na podnośnik i ktoś kto się zna musi zajrzeć. Sam możesz sprawdzić np daty na pasach. Czy były wymieniane czy regenerowane itd. W necie pełno poradników.
  • Odpowiedz
@RoundStic: to tam...ja bym się w takim aucie bał, że kupuje coś za 90k i mi się poduszki nie otworzą bo decha regenerowana albo jakieś inne januszerskie obejścia.
jak naprawiane w aso to bym się nie bał a jak u wiecha w szopie to jednak bym był ostrożny
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RoundStic: teraz pytanie czy podłużnice nie dostały po dupie. Musiałbyś przed zakupem zrobić laserowy pomiar kątów (czy jakos tak) czy auto nie jest krzywe.
  • Odpowiedz
@RoundStic: a więc tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Red flag. Jeśli auto nawet tylko przez nieuwagę kierowcy zderzyło się chociażby z owadem, to elo.

Kup nowy i będziesz miał pewność że nie bite ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@RoundStic: No raczej że spoko. Ja mam dwa razy bite auto, raz tak kupione i składane samodzielnie i drugi raz też. ŻADNYCH problemów. Auto jest proste, jeździ prosto i w ogóle.

Fakt szkody obydwa razy były małe - nie wybuchły poduszki, za drugim razem nawet szyba czołowa przetrwała i straciłem tylko lampy, zderzak i maskę.

No ale ja tam się nie boje aut naprawianych. Ludzie się ich boją bo te #!$%@?
  • Odpowiedz
@RoundStic: Taka szkoda mogła powstać nawet przez nieumiejętne parkowanie, wystarczyłoby też aby ktoś inny na parkingu wjechał w koło i byłyby takie straty. Ale najlepiej zapytać po prostu co się stało. Jeśli elementy konstrukcyjne są proste i inne wrażliwe elementy (jak chłodnica) nie dostały, to prawdopodobnie nie będzie żadnego problemu.
  • Odpowiedz