Wpis z mikrobloga

Kobiety zarówno grube jak i szczupłe dostają dziś masę atencji i mają od groma adoratorów. Ale z jakiegoś powodu tylko te grube się do mnie łaszą. Tylko z grubymi można pogadać wiedząc, że cię nie oleje i wyraża chęć spotkania, mimo że dobija się do niej masa facetów( wiem bo pytałem się grubych loch jakie mają zainteresowanie. A mają przerażająco duże)

Jakie prawa fizyki za to odpowiadają?? ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakie tajemnicze prawa rządzące wszechświatem sprawiają, że człowiek zawsze dostaje to czego nie chce, a to czego chce zostaje poza jego zasięgiem, mimo że teoretycznie powinien mieć możliwość zdobycia tego

#tinder #rozowepaski #badoo
  • 19
  • Odpowiedz
Chyba chodzi o poziom ważności. Dostajesz to czego nie chcesz bo się w 100% zgadzasz z tym że tego nie chcesz. Jakbyś w 100% zgadzał się w tym czego chcesz to pisałyby te szczupłe.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Bo nie masz mieć pewności tylko masz podjąć działanie. Myślisz o tym czego nie chcesz "nie chcę żeby grube do mnie pisały". No to dostajesz to że grube do cb piszą. Zacznij myśleć że chcesz żeby szczupłe do cb pisały. Odrzucaj te grube a nie poświęcasz im czas xd
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Ale czego nie rozumiem? Tynie potrafisz jak człowiek niczego wytłumaczyć ani zrozumieć chyba, bo odpowiadam na to co mówisz. Mówisz o myśleniu to tobie odpowiadam jakie mam myślenie. Oczywiście jedyną odpowiedzią jest to że nie rozumiem. No aha xD
  • Odpowiedz
Przestań myśleć o tym czego nie chcesz tylko o tym czego chcesz.


@KoninaBeZiomeczka: Ale ja nie myślę o tym czego nie chcę.....Mnie grube nie interesują i nie myślę o nich. Myślę tylko o szczupłych które chcę i wiem, że było by mi z nimi dobrze......Ja się teraz dzielę po prostu swoimi spostrzeżeniami, nie wiem skąd ty wytrzasnęłaś to, że ja myślę o czymś czego nie chce xD
  • Odpowiedz