Wpis z mikrobloga

@TheJaster i ja w to wierzę, ale dużo ludzi nie przeszło i też nie żałowało. Nie wiem, ile masz lat i czy to pamiętasz, ale jak wszedł windows xp, to dopiero była zmiana. Kazdy chciał mieć do, ale nie każdego komp to dźwigał :) Później długo długo byla kupa i wszedł win7 i to była kolejna rewolucja. Win10 jest naprawdę ok, ale nie czuć jakiegoś przeskoku.
  • Odpowiedz
w 10 nie wiem czego można się #!$%@?ć.


@galagaguy: dwa panele sterowania, podobno w 11 nadal tak jest. Nie jestem w stanie zrozumieć, co poszło nie tak.

Aktualizacje - absurd. Spieszysz sie, masz prezentację, włączasz kompa, a windows się aktualizuje i nie wiadomo ile to potrwa.
Wyłączasz kompa - windows się aktualizuje, a musisz wyjść z pracy/kawiarni/auta. Nawet nie ma jak komputera wyłączyć. Jak jeszcze za chwilę Ci bateria padnie, to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zasadzka01: lepszy niż "gamingowy" setup ( )
@galagaguy: zainstalowałem ostatnio na kompie z 2009 W10, jedyne co zrobiłem to upgrade HDD na SSD i działa bez problemu.
  • Odpowiedz
@Issac heh, mój komp ma tak wiele lat, że już nawet nie pamiętam ile, tylko kartę zmieniłem na używkę 1070, za dopłatą 350 zł rok temu :) sdd oczywiście te jest.
  • Odpowiedz
@Issac mam na myśli dopłatę, po sprzedaży swojej 780, czy 760, sam już nie pamiętam co miałem :) jakoś tak spoko wyszło, bo kupiłem 1070 przed skokiem cen, a swoja stara kartę wrzuciłem do szafy i zapomniałem o niej i sprzedałem ja jak ceny były już nienormalne :)
  • Odpowiedz