Wpis z mikrobloga

Obejrzałam film "Chłopiec w pasiastej piżamie"...
Nie widziałam wcześniej trailera, o czym jest film mogłam się domyśleć tylko z plakatu.
Wiadomo, że filmy o tematyce obozowej nigdy nie są łatwe... ale końcówka wbiła mnie w fotel.

Ja nie płakałam, ja wyłam ()

Mój syn jest w podobnym wieku, gdy go słucham, widzę świat jego oczami. Jest jeszcze taki niewinny. Dlatego też gdy oglądałam ten film, to jakby ktoś mi w twarz dał. Tak bardzo prawdziwy i tak bardzo widziany oczami dziecka.
Szok, szok.

#szok #film #feels
Nordri - Obejrzałam film "Chłopiec w pasiastej piżamie"...
Nie widziałam wcześniej t...

źródło: comment_1633596654rRuYDyVNfCQbSRlIvAWGjR.jpg

Pobierz
  • 34
@fizzly: Tak, w sumie masz rację. Emocje tak mi przesłoniły cały obraz, że nawet nie pomyślałam o filmie jako całości i jego niedociągnięciach.


Film jest zakwalifikowany dla widza w wieku 13+. Reżyser sam mówił, że chciałby, żeby obejrzała go młodzież szkolna.
Aż sama jestem ciekawa, czy 13 letnie dzieciaki odebrały by ten film tak samo jak dorośli.
Mimo wszystko, dalej szok.
@SgtPepper1942 jestem ogólnie szczęśliwa, że żyjemy w tak relatywnie spokojnych czasach. Trochę się postało ostatnio, ale i tak uważam, że nie jest źle. Mamy gdzie spać, co jeść, ciszę, spokój, nie boje się wyjść wieczorem z domu (chyba że dzików ;), na rowerku pomykam gdzie chcę.
Nie narzekam.