Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu: Boxxy geniusz, jako jedna z pierwszych zrobiła z siebie słodka idiotkę w internatach, a już wtedy banda spermiarzy ja kochała. Zreszta ja tez, ale miałem wtedy z 14 lat XDD nie może zabraknąć mojego hitu z tamtego okresu XDDD
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: Czasy gimnazjum. Internet zaczął być ogólnodostępny i dotychczasowa domena yuppies przesyłających sobie śmieszne obrazki emailem została zagrożona przez nastolatków. Ona, chłopak płaczący o atakach na Britnej, bracia Crazy Frog i tym podobni ludzie stawali się internetowymi gwiazdami, a czterdziestolatkowie narzekali o upadku "ich" internetu, "kiedyś tego nie było" itp. Podobnie jak dzisiaj czterdziestolatkowie narzekają na filmiki z tiktoka jako infantylne i robione "pod dzieciarnię."
  • Odpowiedz
@bh933901: Boxxy nie była zabawna. Nigdy nie rozumiałam jej fenomenu. Chyba faktycznie chodziło o to, że była ładna i grała w którąś popularną wtedy grę. Ówczesna wersja napaleńców oglądających zawodowe graczki na Twitchu streamujące w bikini z dmuchanego basenu.
  • Odpowiedz
@Phyrexia:
Przeciez ona byla znana tylko z jednego filmiku, gdzie ja zmemowano, bo smiesznie sie zachowywala/mowila. Chyba potem jakis drugi nagrala, gdzie ogolnie narzekala na slawe. Nie miala publiki jako takiej, ktora mozna by porownac do dzisiejszych trendow Jej wyglad w sumie nie mial tutaj zadnego znaczenia i nie mozna tego porownywac do twitcha xD
  • Odpowiedz