Wpis z mikrobloga

@44gts: ja co prawda pominąłem VC, ale w SA wszelkie misje związane z lataniem (misje u Zero czy szkoła lotnicza) to była najłatwiejsza część gry na wsad+strzałki. Może faktycznie jak jakiś podludź próbował latać na myszce to miał problem xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@44gts: Niektórzy chyba nie ogarniali, że to sterowanie ograniczało się do kilku przycisków czyli WSAD, Q, E oraz NUM6 i NUM9 do przechylania helikopterka do przodu i do tyłu.
Nie dziwię się ludziom, że #!$%@? tę misję, jeśli nie ogarniali sterowania, bo nie spojrzeli do ustawień.

Ogólnie jak już się nauczy latać to nie ma problemu. Ja tę misję ogarnąłem na PC, PS2 i ja Androidzie w czasie nudnych zajęć.

Jednak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@josedra52: Też się trochę z tym namęczyłem, ale po jakimś czasie ogarnąłem odpowiedni sposób jazdy i zazwyczaj zostawiam przeciwnika w tyle.

Wpada on po prostu na jakąś przeszkodę albo radiowóz zajeżdża mu drogę i wygrana jest już kieszeni.
Ogólnie to w tej misji mogli dać Sentinela XS zamiast normalnej wersji. Byłoby o wiele lepiej i bardziej by pasowało do wyścigu.
@44gts: ehh...tu chodzi tylko o to że jak się grało za dzieciaka i nagle trzeba było kretyńskim sterowaniem na numerycznej ogarnąć ten helikopterek to dzieciakowi stwarzało to problem. To samo w misji Dildo Dodo. Sam tak miałem

A po latach z już sprawniejszym i palcami i doświadczeniu w grach to #!$%@? te misje bez problemu (no dildo Dodo dalej potrafi być trudne jak trzeba między budynkami się zmieścic)

Natomiast misja the