Wpis z mikrobloga

#cokupic #android #telefony #apple

Potrzebuję zmienić telefon! Aktualnie posiadam Samsunga S6 (wiem, wiekowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Co jest dla mnie ważne?
- Aparat,
- Bateria (liczę na ponad 1 dzień bezstresowego korzystania z telefonu).
- Aktualizacje oprogramowania

Reszta parametrów jest dla mnie mniej ważna. Budżet to 2500 zł (oczywiście, czym taniej to tym lepiej).

Chciałem kupić Xiaomi 11T Pro, ale cena przeciętna, a odkurzacz dla mnie mało potrzebny... i w sumie sam nie wiem czy on jest tyle wart...

Zatem co kupić?
  • 31
  • Odpowiedz
Po drugie - jak dla mnie słaba marka jak za takie pieniądze.

czyli lepiej kupić 11T Pro bo skoro reszta parametrów jest podobna?


@R__R: ale xiaomi za 2999 nie jest już "słabą marką jak za takie pieniądze"? XD
  • Odpowiedz
@R__R no wlasnie realme ma sporo wiekszy przyrost nowych klientow r/r, po za tym, to nie znaczy ze xiaomi to dobre telefony xd, przyrost maja w niskiej i sredniej polce, to pomalu sie zmienia, bo sporo ludzi ma dosc miui, a za 3k nikt normalny nie kupuje xiaomi
  • Odpowiedz
@jempierozki: Tysiąc złotych różnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poczekam na promocję. A czy w najbliższym czasie będzie premiera ciekawych modeli? Załóżmy - do końca tego roku.
Bardzo mi się podoba Pixel 6, ale..., wiadomo brak sprzedaży w Polsce.
  • Odpowiedz
@R__R nie wiem, raczej poki co nic, s21fe ma byc dopiero w przyszlym roku, realme master explorer edition nie wiadomo czy sie pojawi w ogole w europie (a premiere mial juz jakis czas temu), nord 2 w sumie tez jest spoko
  • Odpowiedz
@jempierozki: a jeszcze poczytam sobie o Nordzie.
Aktualnie jest takie zestawienie: A52s / S20 FE 5G / Nord 2.

Chyba że iPhone na wynajem długoterminowy, ale ani BNP Paribas ani iSpot nie potrafi przedstawić oferty.
  • Odpowiedz