Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirrabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie grzecznościowe

Miałem teraz na komputerze Windows 11 Dev Betę i normalnie mi się pobierały poprawki do systemu i aktualizacje poprawek bezpieczeństwa

Natomiast czy ktoś z was ma zainstalowaną wersje oficjalną na niewspieranym procesorze i może mi powiedzieć czy faktycznie jest tak że nie pobierają się aktualizacje ? Jak zapowiedział Microsoft czy jednak się pobierają?

Chwilowo wróciłem do Win10 ponieważ jeszcze wiele rzeczy mi nie pasuje w Win11 które miałem w Win10 a w 11 ich nie ma

Dziękuje

#windows #windows11 #pytanie #kiciochpyta #systemyoperacyjne #procesory
Own3d_23 - Mireczki i Mirrabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Pytanie grzecznościowe 

Miałem teraz ...

źródło: comment_1633720433gXKjrgnYOmEGfjESQs3590.jpg

Pobierz
  • 7
Pr@Snowdr0p: prawym przyciskiem myszki miałem dużo opcji jak się klikało na pasek zadań i mogłem uruchomić menedżer zadań
Kalendarz który mi się wyświetlał pokazywał listę zadań na dany dzień
W eksploratorze pasek widok i szybko można było włączać i wyłączać ukryte pliki i rozszerzenia plików
Natomiast czy ktoś z was ma zainstalowaną wersje oficjalną na niewspieranym procesorze i może mi powiedzieć czy faktycznie jest tak że nie pobierają się aktualizacje ? Jak zapowiedział Microsoft czy jednak się pobierają?


Mam 4gen i5 i się pobierają, na start się aktualizował defender, dodatkowo z aktualizacji opcjonalnych pobierałem sterowniki.