Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem kiedy wreszcie wykopki zrozumieją że nigdy nie wygrają ze Sławkiem. Od trzech lat obserwuje jakieś nieudolne przewroty na szkolnej, próby skłócenia konona i majora ze Sławkiem. Ciekawi mnie jakie to uczucie walczyć internetowo z kim kto ma cię w dupie, nawet nie wie że istniejesz. Właśnie tak, Sławek i lateksy się z was śmieją i dalej robią swoje. "Sterują" szkolną i zarabiają hajs bo mogą. Bo wy nic nie możecie. Wy możecie jedynie napisać post na wykopie w którym ich obrażacie. Post który i tak spadnie po zgłoszeniu. Sławek nawet nie musi wchodzić na wykop i zgłaszać bo ma od tego ludzi.
Zrozumcie że uniwersum jest lateksowe i wasze szczekanie nic nie zmieni. Trochę mi was żal a trochę się z was śmieje.
#kononowicz #patostreamy
L.....a - Ciekaw jestem kiedy wreszcie wykopki zrozumieją że nigdy nie wygrają ze Sła...

źródło: comment_1633773858mFHDjBzPoDa596f8bmcizx.jpg

Pobierz
  • 11
@Lutaklika: Przecież po tej klęsce ex-piłkarzyka w odcinaniu Sławka od Szkolnej dobrze widać, że "antylateksowe" ofermy wcale nie chcą żeby Sławek zostawił Uniwersum. Tylko kilku widzów Olgierdany z tagu miało problem z tym że ogłosił zwycięstwo w sytuacji kiedy poniósł porażkę. Oni tak lubią, mieć wroga gdzieś tam za siódmą górą i rzeką i go sobie podskubywać, czasem wstawić jakże śmieszną przeróbkę, czasem bezsensownie zwyzywać. Potem wrócić po dwutygodniowym banie, zebrać
@Sinirsey: o którą kompromitację chodzi? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Lutaklika: Trolować i podżegać trzeba umieć, słaby w #!$%@? jesteś. A rudy rozdaje karty na szkolnej bo jest zdesperowanym psychopatą który żyje tylko Szkolną i z niej żyje bo również nie pracuje. Krótkoterminowe rozwiązanie, ale psychopata tego nie zrozumie. Wykopków jednak nie ma w dupie bo on zgłasza 90% wpisów o nim, a nie jego kundle. Boli
@Bogdan_Boner: > Trolować i podżegać trzeba umieć, słaby w #!$%@? jesteś. A rudy rozdaje karty na szkolnej bo jest zdesperowanym psychopatą który żyje tylko Szkolną i z niej żyje bo również nie pracuje. Krótkoterminowe rozwiązanie, ale psychopata tego nie zrozumie. Wykopków jednak nie ma w dupie bo on zgłasza 90% wpisów o nim, a nie jego kundle. Boli go to że nie jest akceptowany - bo nigdy nie będzie. A "rządzić"
@BandaTeam: krótkoterminowe? chłopie on ma tyle tych materiałów stamtąd, że nawet długo po "finale" Szkolnej będzie miał nawet jeszcze lepsza potem oglądalność z materiałów dla grupki premium, jak je będzie wrzucał na mlecznego, poza tym Meksyk dobrze mówił - żaden z tych "przewrotowcow" nie będzie codziennie dostępna na telefon wieprza, nie będzie mu latać z mleczkami, wiertarka mi itd. a grubemu niczego innego nie potrzeba już w życiu.