Wpis z mikrobloga

  • 10
Gabrysia 19 Podkarpackie

Zgłoszenie 75ffcdf0dc49c4b8 z dnia 2021-10-10 11:31:31

Imię: Gabrysia
Wiek: 19
Miejscowość: Podkarpackie

Kim jestem?
Chodzę obecnie do technikum (ostatni rok) i w planach na przyszłość mam iść na studia mechatroniczne albo na automatykę i robotykę. Jestem dosyć spokojną dziewczyną. Często mam dosyć pesymistyczne nastawienie do wszystkiego.

Wygląd
Wysoka (176cm), ani gruba ani chuda, jakoś tak pomiędzy. Zwykle brązowe włosy i zielone oczy. Tak dosyć zwyczajnie wyglądam.

Zainteresowania
Matematyka (tak, jestem odrobinę dziwna)... A tak pozatym to lubię pooglądać seriale i filmy ze specyficznym humorem, pograć czasem w jakąś gierkę choć bardzo słabo mi to wychodzi albo ugotować coś dobrego (uwielbiam dobre jedzonko).

Czego oczekuję?
Jeśli jesteś zwykłym, miłym, uroczym chłopakiem, który pooglada ze mną Bombę, pójdzie na kebaba, pogra w TFT, przytuli i będzie wysyłał depresyjne memy to właśnie Ciebie szukam.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Tuli, kakałko, pizzuniaaaa i maraton Shreka.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci-kiedys napewno ale na razie o tym jeszcze nie myślę aż tak bardzo. Używki- rzadko, praktycznie wcale.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypodkarpackie #mirabelkaszukamirka
  • 31
@Aisyrbag i to jest różnica, nawet jakby tak było to gdyby nie to myślenie że to fejk to wiadomości byłoby tyle ile napisałem. U faceta byłoby 0 albo coś około tego. A i tak niektóre z was mają czelność narzekać jak to wam trudno znaleźć kogoś xd