Wpis z mikrobloga

Tak jak wspominałem, dziś była druga runda zamówienia z #kfc. Dzisiejsze zamówienie:
- Szejk o smaku masła orzechowego,
- iTwist (chciałem spróbować Twistera w wersji mini)
- Hot wings x5 (dostałem za darmo za kod rabatowy który przyszedł mi SMSem po sobotnim zamówieniu ( ͡ ͜ʖ ͡))
- Cheeseburger
- Grander Golden Kentucky
- Mega Pocket

Zamówienie znów przyszło znacznie wcześniej niż oczekiwałem, 15 minut i już dostałem zamówionko do drzwi. Opłaca się mieszkać niedaleko restauracji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szejk był w porządku. Osobiście jestem nastawiony raczej neutralnie do orzechów czy masła orzechowego. Jak zwykle, pomroziło móżdżek więc na plus ( ͡º ͜ʖ͡º), fanom masła orzechowego polecam, nie żałowali kawałków orzechów. Przed konsumpcją należy wymieszać żeby nie zassać samego masła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

iTwist to była parodia. Nie wiem czy ktoś tam wrzucił liść czy może pół liścia sałaty, pomidorków nie poczułem w ogóle, tyle mięsa kurczaka, że nawet smaku nie mogłem odczuć. Połowa miejsca naleśnika była pusta. Nie polecam.

Hot wingsy, jak zwykle kurczaczek z KFC to jest coś na co warto się skusić. Bardzo sycące, taka piątka którą za darmo dostałem moglaby bez problemu z jakąś sałatką pójść pod normalny posiłek. Odrobina pikanterii, tradycyjny smak, dobrze wysmażone. Minus to suchość więc polecam jakąś colke albo wodę mieć pod ręką.

Cheeseburger smakował podobnie choć lepiej niż te w McDonaldzie. Był mniej tłusty, a ten kurczak lepiej się komponował z resztą.

Grander Golden Kentucky miał bardzo ciekawy smak. Czułem tam wyraźnie ten bekon, już sos BBQ nie przeszkadzał z racji, że został zastąpiony sosem Kentucky i to lepiej pasowało choć jeśli chodzi o całokształt to jednak oddam cześć normalnemu Granderowi. Warto choć raz spróbować.

Mega Pocket, tutaj jest ten sam problem co z iTwistem. Duża część naleśnika jest po prostu pusta albo bardzo skromnie wypełniona. Co do smaku, raczej neutralny. Jest w porządku ale niczym nie powala, nie intryguje, nie zachęca do kolejnego zamówienia, a tutaj musiałby sporo nadrobić jeśli chodzi o te ubytki w ilości. Za tą cenę lepiej machnąć sobie granderka czy dopłacić 5 ziko i zamówić Poke Bowl.

Kolejna porcja zamawiana będzie prawdopodobnie w tą niedzielę.

@Zales360: @Vadzior:

#kfc #jedzenie #jedzzwykopem
  • 10
@AnonimoweLwiatko: O spoko. Ja itwisty lubię, często brałem z kuponów jak jeszcze były. Fajnie się nimi można zapchać jako dodatek do np. grandera. A ilość mięsa jaką sie trafi to loteria. Podobnie jest z longerami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweLwiatko: też kiedyś dostałem iTwista z jakąś grudką panierki zamiast kurczaka, od tamtego czasu już nie zamawiam kanapek. Z KFC to w ogóle różnie, jak zamawiasz np stripsy to bardzo liberalnie pochodzą do tego co się liczy jako "jeden strips". W sumie to tylko na shake'a do nich wpadam czasem