Wpis z mikrobloga

Czy warto podejmować się #praca na czarno na budowie? Chłop chce mnie zatrudnić 2 tyg na czarno w celu "sprawdzenia" czy mi praca odpowiada i czy coś firma ze mnie będzie miała, brać czy szukac czegoś z umową? Juz #!$%@?, że cokolwiek mi się stanie to chłop się zmyje a ja zostane w dupie bo robota na czarno
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • 73
  • 67
@smacznyy zajeździ cię i tyle. Szkoda zdrowia i kręgosłupa. Jak masz jakieś umiejętności i doświadczenie to szukaj pracy na umowę. Z tej propozycji to domniemam że przyjmie cię na pomocnika i będziesz kursował na posylki. A zdrowie ma się jedno. Potem będziesz się ty użerał i cierpiał z bólu a nawet śladu po zatrudnieniu nie będzie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smacznyy: Nie ma absolutnie sensu, jak teraz chce ci dać 15zł/h to później da ci niewiele więcej, o ile w ogóle ci coś zapłaci. Poszukaj ofert z necie, napewno coś znajdziesz
@DejPlusika: #!$%@? zarobie, to poniżej 2500 tys bo zarobie 2400 a natyram się za dwoch, bo to brukarstwo, a jeszcze mi dal kwestionariusz, który sie wypielnia przy umowie o prace a on mi sam kwestionariusz dal wtedy i umowy nie pokazal, bo 2 tyg mam robić na próbe na czarno
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@macan: I to jeszcze brukarstwo. Ocieplenia to tam #!$%@?, bo nie ma ciężarów, ale brukarstwo to prawie jak kamieniolomy. Dzwiganie tych krawężników i obrzeży bez chwytaka, bo janusz każe to dzwigać samemu
¯\_(ツ)_/¯ jak to cholerstwo waży z dobre 100 kg taki krawężnik
@smacznyy a daj spokój. Za taką kasę to sobie odpuść, wolałbym pójść do jakiegoś maka, albo biedry i zarobić lepsze pieniądze i mieć wywalone na wszystko. Tam przynajmniej jak Ci podstawią do dźwigania ciężar powyżej 30 kg to im powiesz, żeby Cię w dupe pocałowali, a kierownik jeszcze Cię przeprosi za to, że kazał Ci dźwigać ciężar niezgodny z prawem.

Do TK maxxa sobie pójdź jak masz możliwość, można fajne rzeczy wyłowić