Wpis z mikrobloga

Siema Węgierki i Mircy, przychodź z zapytaniem. Szukam opiekacza do kanapek/grilla elektrycznego. Chce żeby było więcej opcji niż trójkąty z chleba tostowego. Chciałem żeby miał płytę coś jak grillowa. Cena do 200, jeśli będzie coś wartego dopłacenia to można naciągnąć ten budżet. Jeśli macie takie urządzenie to proszę o porady opinie.
#gotowanie #gotujzwykopem #grill
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@obersturmbaufuhrer: jak celujesz w tanie i niezawodne to polecam. Jak chcesz czegoś w owczej od tego urządzenia to odradzam. Kupiłem to tylko ze względu, że było w promocji i stało tyle co gofrownica i opiekacz osobno. Niestety jako gofrownica nie umiem tego używać albo się to nie sprawdza. Jako opiekacz to 10/10. Jako grill niestety mamy małą powierzchnię i brak udogodnień jak ściekanie tłuszczu, czy grzanie/pieczenie warzyw pod głównym grilem, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kosapawel: wypala to płytki od spodu, środek jest ciężki do czyszczenia. Często brałem to pod umywalkę i szorowalem, ale ta wewnętrzna strona będzie spalona, a jedynie się bawisz resztek jedzenia, tłuszczu i przypalonych skrawków. Za cenę na polskie 100zl to jestem zadowolony. Opiekacze najtańsze zaczynały się od 55zl na wyprzedaży. Tak żal nie wziąć czegoś 3in1 za cenę jednego sprzętu.
@kosapawel: ja polecam grill elektryczny z wyjmowanymi płytami. Mam TEFAL GC3050, kiedyś dałem za niego niecałe 300zł i rewelka. Można tosty zrobić i kiełbe usmażyć. Grzeje z góry i z dołu, nic nie chlapie, nie trzeba tłuszczu, łatwo się myje bo są wyjmowane płyty. Może do 200zł znajdziesz coś podobnego
@Daro_: w takim zwykłym opiekaczu tosty są mocno ściskane a w tym tefalu ta górna płyta leży na toście i dociska go tylko swoim ciężarem. Jak robię tosty z wędliną itp. to wychodzi to jak opiekana kanapka. W takim zwykłym opiekaczu to wychodziła taka mocno zbita skorupka z nadzieniem :) No i jak jest dużo dodatków między tostami to trochę trzeba się pogimnastykować żeby zamknąć pokrywę i się kanapka nie rozleciała.