Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  No to L4 proszę państwa

  #pracbaza #takaprawda

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Jestem grażyną po czterdziestce i włosy mi dęba stają gdy słyszę jak młode kobiety podchodzą do seksu. Nie wiem czy to brak edukacji seksualnej czy może brak podstawowej wiedzy o mężczyznach.Przejdę do rzeczy. Koleżanka Asia z działu szlochała, bo jej mąż wniósł wniosek do sądu o rozwód. Mają pięcioletnią córeczkę, szkoda dzieciaczka, wychowałam się w niepełnej rodzinie i znam ten ból, gdy dookoła wszystkie koleżanki i koledzy mają mamusię i tatusia, a ja nie miałam.Z relacji Asi wynika, że kością niezgody wobec niej i męża był seks. Asia po urodzeniu dziecka nie miała takiej ochoty jak przed ciążą, z czego wynikały niesnaski między nią i mężem. Zapytałam jak często spółkują, ona odpowiedziała że raz albo dwa razy w miesiącu i dla niej to wystarczająco. Nie chciałam jej dobijać, ale powiedziałam że dla mężczyzn to zdecydowanie za mało. Mężczyzna będzie się czuł nieatrakcyjny i niekochany, jeśli jego własna żona nie chce z nim uprawiać seksu. To jest podstawowa wiedza, którą dawniej uczyli na przygotowaniach do małżeństwa, nie wiem czy się coś zmieniło teraz. Ona najechała na mnie, że urodziłam się w kulturze gwałtu i że kobieta ma uprawiać seks tylko wtedy gdy sama tego chce. Zgadzam się że nie można przymuszać do seksu, ale jeśli żona ma mniejsze libido to powinna czasem odpuścić. Może jestem dziwna, może jestem staromodna, ale dla mnie seks z mężem zawsze jest miłym doznaniem, mimo że moje libido jest dużo niższe i rzadko sama doprowadzam do seksu to prawie nigdy mu nie odmawiam. A jeśli czuję się zmęczona to chociaż zaproponuję mu seks oralny zamiast. Może jestem nieczuła, może zbyt doniośle zaatakowałam Asię, ale żyję w takim małżeństwie od 17 lat, mamy trójkę dzieci i nigdy nie było mowy o rozwodzie albo zdradzie. Niemały wpływ na to, że w naszym małżeństwie nadal jest ogień i kochamy się tak mocno jak na początku ma to, że poświęcamy się dla siebie nawzajem. Małe miłe gesty to podstawa udanego związku. Nie może być tylko ja ja ja ja. Ja mam małe libido to niech mąż się męczy. To nie wyjdzie. Po moim wywodzie na forum biura młodsze koleżanki oskarżyły mnie o wspieranie kultury gwałtu. Niech im będzie, ale to ja mam udane małżeństwo, a niektóre z nich są po rozwodzie, część po kilku rozwodach.

  #zwiazki #seks #malzenstwo

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  ID: #61af9782f6a171000ab1c228
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  pokaż całość

  odpowiedzi (51)

 • avatar

  Nieco ponad dwa miesiące po tym jak złożyłem skargę na TVP do KRRiT, w końcu uzyskałem odpowiedź.

  Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/6402961/odpowiedz-od-krrit-na-moja-skarge-do-tvp-odnosnie-drastycznych-materialow/

  KRRiT potwierdziła, że materiały naruszają ustawę o radiofonii i telewizji, ale jedyny środek jaki wykorzystano, to przekazanie wyników przeprowadzonej analizy i prośba o staranne dobieranie materiałów w przyszłości do prezesa TVP. O ile zakład, że gdyby taka sytuacja zdarzyła się w innej stacji, to KRRiT byłaby bardziej stanowcza?

  #tvpis #polska
  pokaż całość

  odpowiedzi (34)