Wpis z mikrobloga

Też macie bekę z opolskiego gagatka Patryka J*kiego i tej nieudanej atrapy Polish Upper Class XXI wieku, jaką próbuje usilnie realizować? xD Przecież jak ja widzę tego typa przy medialnych wystąpieniach, na fotografiach z jakichś konferencji albo migawkach z programów politycznych to nie mogę opanować śmiechu, to jest taki książkowy przykład nowopolaczkowego dorobkiewicza, który pierwszy raz w historii post-feudalnej rodzinki poczuł zapach kasy i pobiegł do pierwszej Galerii Handlowej™ na rundkę po sklepach pierwszych 10 marek, które w jego wyobrażeniach są nieodłącznym atrybutem Przedstawiciela Nowej Polskiej Klasy Średniej-Wyższej™ xD

Obczajcie te jego ciuszki, jakie odziewa na wystąpieniach, jakieś randomowe marynarki firmy Koncerto Cotton Clothing™, jakieś golfiki jakie zakodował sobie w głowie w opolskim bloku jak oglądał Lokatorów i Magdę M, buciory z dupy dobrane jakieś pierwsze Drogie Buty Nike™ jakie zobaczył na wystawie, iWatch bo takie drogie rzeczy powinni mieć ludzie posiadający Pieniądze™ xD

Założę się, ja to po prostu czuję w moczu, że pewnie gdy pierwszy raz w historii rodu Jakich odkąd zaprzężono ich do pługa na kształtujących się polskich ziemiach w okolicach czasów Piastowskich, zobaczył na koncie kwotę powyżej 500 000 zł, to poleciał do jakiegoś producenta Drogich Porządnych Samochodów™ i wziął jakieś wieśniackie festyniarskie BMW X6 w pastelowym kolorze obowiązkowo z MPAKIET™ albo po innego Mercedesa GLE Wyłudzacz VAT Edition™ i pojechał do Opola zrobić dwa kółka po okolicy xD

W czym problem? Przecież to mega sprawa, że ludzie się bogacą, awansują ze swoich klasowych szufladek i marginalizują zjawisko biedy oraz ekonomicznego uwięzienia w spirali beznadziei i wiecznych aspiracji. Otóż Patryczek Jaki życie nowobogackiego człowieka Polskiego Sukcesu™ wiedzie od momentu pojawienia się na słynnej konferencji w dresie w 100% za publiczne pieniądze xD Wszystko to za kasę bycia pisowskim ślizgaczem i karierowiczem, które ostatecznie wynagrodzono posadką w Europarlamencie hahaha Unia zła, ale jak widzi jak euro przetwarza się w ciągu kilku miesięcy w majątek pozwalający na wykupienie całej galerii Klif to już co innego xD

Ten kolo w sumie niczym nie różni się od nowomoskiewskich dzieci oligarchów i młodych Habibi Abdulów wożących się złotymi Bentleyami po ulicach Berlina. Zakompleksieni ludzie całe życie żyją wizją tego, jak w ich wyobrażeniu wyglądają Bogaci Ludzie™, po czym po pośpiesznie przy pierwszej okazji lecą wdrażać w życie tę karykaturę i wychodzi jak wychodzi xD

#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #polakibiedakicebulaki #patrykjaki #pis #europa #bekazpisu #opole #polityka #p0lak #modameska #ubierajsiezwykopem #bekazpodludzi
KazachzAlmaty - Też macie bekę z opolskiego gagatka Patryka J*kiego i tej nieudanej a...

źródło: comment_1634036043rG4gcFQ6RCpjPmor8N6Aga.jpg

Pobierz
  • 40
@Kazach_z_Almaty: Bogaci ludzie szczególnie ci z pierwszego pokolenia w naszym kraju idealnie pokazują to że Polacy są bliżej mentalności wschodniej niż zachodniej. Zero klasy, zero kreatywności, tylko kupowanie tego co najdroższe, sytuacja 1 do 1 jak w przypadku oligarchów. Jaki to tylko jeden z takich przykładów, lepszy i tak był pałac Obajtka, kloc stylizowany na dworek na środku pola, ale ważne że duży.
igik1234 - @KazachzAlmaty: Bogaci ludzie szczególnie ci z pierwszego pokolenia w nasz...

źródło: comment_16340367758iE2cydx4LjVD2yGsGDylh.jpg

Pobierz
@Kazach_z_Almaty: @igik1234:
w przypadku jakiego czy obajtka wychodzi zwyczajne lenistwo i brak wykształcenia. wyrobienie "gustu" jest do zrobienia samym wykształceniem i chłonięciem z kultury. to nie jest tak, ze rodząc się w rodzinie inteligenckiej/bogatej masz to zapewnione, a w rodzinie chłopsko-robotniczej/biednej nie i nigdy nie masz szans tego nadrobić.

wiem co mówie, bo sam jestem pierwszym pokoleniem inteligenckim w rodzinie chłopsko-robotniczej :)
Też macie bekę z opolskiego gagatka Patryka J*kiego i tej nieudanej atrapy Polish Upper Class XXI wieku, jaką próbuje usilnie realizować?


@Kazach_z_Almaty: Oj tak. Żyję sobie w okolicy dość znanej z wysokiej koncentracji nowobogackich wsiurów - i Jaki się w definicję nowobogackiego wsiura wpisuje jak żaden inny polityk. Ciuszki, gadżeciki, fryzurki, nawet styl wypowiedzi, no #!$%@? cały komplet.

Śmieję się czasem z Bosaka, który też potrafi wyglądać jak Ken, element zestawu
Jest takie powiedzenie, że frak pasuje dopiero w trzecim pokoleniu.


@Jin: Ooo, właśnie! Wszedłem tu tylko po to, żeby to napisać, bo uwielbiam to powiedzenie.

No i wersja, którą się posługuję, mówi o czwartym. ( ͡º ͜ʖ͡º)