Wpis z mikrobloga

@Figlarz: To skoro nie ingerujesz w nic, to również nie komentuj, bo sam sobie zaprzeczasz. Krytykując za coś związanego z Menelami ingerujesz pośrednio w to co się z Menelami wydarzy. 0 ingerencji oznaczałoby również neutralność z Twojej strony, a takowej nie ma :-D
@Figlarz: Właśnie nie, bo ingerując w to co myślą/robią inni którzy ingerują w ich życie, sprawiasz, że ingerowanie w ich życie przez osoby trzecie jest większe/mniejsze, co oznacza, że pośrednio ingerujesz w życie Meneli. Chyba nie wiesz co znaczy 0 ingerencji :-))
Przykład:
Jeśli ktoś czytając to co wkleiłeś poczuje, że chce sam takie coś zrobić, to sprawi tym samym, że dzięki Tobie, ktoś wpłynął na życie Meneli w negatywny/pozytywny sposób,
@FilmikizHumorkiem: Jak Cię lubię, tak się z Tobą nie zgodzę. Figlarz ma rację- to trochę za ostra akcja... Mógł sobie robić jak robił... Zawsze to lepiej niż ma znowu siedzieć na dupsku i żebrać.

I tak, wiem, że ktos i tak by go #!$%@?ł, że filmy w robocie nagrywa i by poleciał, ale coś tam by floty do domu przyniósł. A tak to porobił te 3 dni i #!$%@?.

Ingerencja pośrednia
@FilmikizHumorkiem: No- sporo nie wiem, to fah fahtem ( ͡º ͜ʖ͡º)

To że się komuś coś należało nie znaczy, że koniecznie trzeba mu to zrobić. Masz przykład z dzisiejszą akcją ze zbitą lampą u Kosno...

Tu nie chodzi o gniewanie się bądź nie. Uważam, że "ten kto to zrobił" #!$%@?ł. I to mocno, bo melin i tak jest na cenzurowanym od dawna- roboty następnej tak łatwo
@dyzmund: Menela wywalali z 16 firm w ciągu roku, bez niczyjej ingerencji, bo po prostu nie potrafi nic robić, ma dwie lewe rączki i woli żebrać. A że teraz mając do wyboru mops albo pracę, wybrał mops, to nie moja wina. Ta rozmowa nawet nie jest prawdziwa, tylko do triggerowania uszoka, a bronicie go jakby nie wiem co mu się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°)