Wpis z mikrobloga

Nowa wersja DateZone Helper.
Pod koniec miesiąca opublikowałem Wam tu skrypt-pomocnik do DateZone'a. Poczytaj o nim tutaj - instalacja i lista funkcji

Wiele się nie zmieniło, poza tym, że teraz:
a) "usunięto" zabezpieczenie naciskania prawym przyciskiem myszy na wideo i zdjęcia (fapfoldery podziękują)
b) w configu można ustawić sobie jak często ma skrypt sprawdzać nowe wiadomości (np. na spisie wiadomości), by wyświetlić powiadomienie o tym, że ktoś napisał... no bo wiecie, fajnie jest odpisać od razu, póki uwaga loszki jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
c) zmienia czcionkę (ogranicza szansę na zostanie wydymanym przez podobieństwo l i I w domyślnej czcionce, tj. małego L i dużego i)
d) nie pokazywanie przy szukaniu par dwóch mężczyzn...
e) jakieś mikropoprawki, które ogarnąłem przy samodzielnym korzystaniu


#datezone
  • 7
@fapka: przydatna sprawa. Generalnie działa, aczkolwiek nie ukrywa ręcznie zingorowanych profili podczas wyszukiwania. Jeżeli kliknę w taki profil to zamknie kartę momentalnie, no ale podczas wyszukiwania te profile są wciąż pokazywane.
@fapka: moze cos zle zrobilem i tyle. Albo od tego ze instalowane na Edge? Anyway bardzo przydatne. Tego mi brakuje na dz, ze ciagle te same facjaty lasek wyskakuja i trzeba pamietac ktora ma na portalu za dobrze (nie odpowiada na wiadomosci)
@Dzokatazullo: Używam Opery, więc Edge będzie tak samo - ten sam silnik. Czasami może być mały knif do Firefoxów.
(Albo w połączeniu z innymi skryptami się potrafi sypać, przez kolejność - ale to skrajny przypadek, Ciebie nie będzie dotyczyć)

Podejrzewam, że coś w configu może to psuć - wspomniałeś, że zamyka Ci kartę momentalnie - czyli masz zamykanie ignorowanych włączone.
Aktualnie jak korzystam z DZ to dałem sobie closeIgnored oraz hardCloseIgnored