Wpis z mikrobloga

@dexterpol: Stary solidny grat, nic więcej. Niektórych nie stać na nowsze, to jeżdżą takimi. Mi się osobiście nie podoba, brzydki jest ale nie kojarzy się z januszerką. Dużo bardziej w ten sposób kojarzą mi się wszelkie dacie i skody.
@dexterpol: Z moich obserwacji wynika podobnie. Do tego te wszystkie 15-letnie bajery się pięknie psują, pneumatyczne zawieszenie na początku traci ciśnienie tylko na postoju, potem wlecze dupę po ulicy. Wyjęcie silnika do wymiany rozrządu? Normalka. Demontaż zderzaka do wymiany żarówek? Klasa premium! Jeszcze żeby właściciele to naprawiali na bieżąco, ale te samochody są w większości tylko łatane oby dojechał na targowisko. W audi 80 ten sposób się sprawdzał, to tu nie
@dexterpol miałem. Fajne, duże, wygodne i zrywne z odpowiednim silnikiem. Nie ma się za bardzo do czego przyczepic. Z dobrym wyposażeniem i przebiegiem do 300k to ciężko znaleźć coś lepszego i wygodniejszego. Januszerak to wg mnie bardziej passaty czy inne hiundaje.
@dexterpol Wiesz, ja lubię stare auta. Mam jeszcze starsze, niż to na foto, bo S6C5 z 2000r. Panie, jak to pięknie jeździ. 4x4 niezniszczalne, przez śnieg pruje jak Charlie Sheen przez kokainę. No sama radocha. I już na tyle elektryki, żeby zapewnić komfort, a jeszcze nie takie że wszystko sterowane z jakiegoś dziwnego tableta.
Z drugiej strony - to trzeba po prostu lubić. A to co piszesz wyżej, to jest po prostu
@dexterpol: jak już sie bawimy w stereotypy to zauważyłem, że w audi jest najwięcej patusów, nażelowanych misterów dożynek, ogólnie marka przyciąga zjebów xD takie bmw ok racja jakieś sebki pałujące gruzy ale w takiej świeższej piątce czy siódemce zawsze siedzi jakiś poważniejszy typ ewentualnie wannabe gangus a w audi? Jak w chlewie obsranym gównem XD A8 jedynie trzyma poziom bo to za drogie w utrzymaniu dla tumanów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SpalaczBenzyny: oj akurat żeby lampę wyciągnąć trzeba zderzak zrzucić ;) no i da się żarówki wymienić bez wyciągania lamp, ale z jednej strony trzeba obudowę filtra powietrza zdemontować, a z drugiej strony jeden zbiorniczek odkręcić i jest jako taki dostęp. Pisze to właściciel C6 ;) komfort jazdy nieziemski, auto wygłuszone do bólu, niektórzy sądzą że za bardzo, czasem nie słychać objawów awarii XD