Wpis z mikrobloga

moi rówieśnicy ze szkoły aktualnie:
- dobra praca
- dobry szekiel
- wiedzą co robić żeby mieć fajnie w życiu
- założone rodziny (akurat tego nie zazdroszczę bo ja nie chcę zakładać rodziny ani nawet mieć stałego związku)
- uprawiają sport dla zdrowia i przyjemności a kilku nawet na tym zarabia dobry hajs bo jeden jest poważnym i poważanym trenerem personalnym a paru innych jest fajterami z wieloma sukcesami i swoimi pięcioma minutami w mediach

ja aktualnie
- full time shut in
- nie wiem co powinienem robić w życiu żeby było fajnie i był dobry szekiel więc jeśli gdzieś pracuję to z braku lepszych możliwości jest to #!$%@? fabryka smrodu za minimalną + mobbing w bonusie
- choruje ciężko na to memiczne chuuni (proszę wyguglować sobie chuunibyou syndrome bo bo bo ja przepraszam bo bo ja nie będę zastępować pańskich nauczycieli)
- zero romantycznych doświadczeń
- social skil niemal zerowy
- coraz większe wyj3b@ni3 w ukrywanie power levelu (publiczne głośne monologi w swoją stronę przy wybieraniu produktów do kupienia etc)
- nieironicznie jedyne moje marzenie to bliskie spotkanie na pełnej c00rvi3 z isekajową ciężarówką (ewentualnie traktorem/ciągnikiem) żeby mnie wyteleportowała do lepszego świata z supermocami i haremem uroczych loszek
- wzmacniam ciało i duszę żeby być uosobieniem potęgi orającym wrogów a do tego jestem j3b@nym creepem który niczym szwarceneger czuje dosłownie orgazm w mięśniach i mózgu przy odpowiednio intensywnym wysiłku

miłego dnia braciszkowie. niech wam się wiedzie ()
#przegryw
Smiecharz - moi rówieśnicy ze szkoły aktualnie:
- dobra praca
- dobry szekiel
- wi...

źródło: comment_16342038338YcD5fY01J0PvuzuBXB8Tu.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
po co sie porownywc do innych?


@Farfetch_d: potrzebuję się porównywać żeby wiedzieć jak źle ze mną jest i co robią normalni ludzie. jeśli się absolutnie zamknę w swoim świecie to już kompletnie zaniknie mi samoświadomość. poza tym jasne, #!$%@? się i zazdroszczę innym ale przynajmniej mnie to nieco popycha do działania
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Smiecharz: U mnie jeden znalazł w miarę fajną pracę i ma jakiś pieniądz ale jest #!$%@? społecznie, gruby i brzydki, przez co cierpi na chroniczną samotność i brak związków. Drugi wielki Alvaro z lat szkolnych zaliczył wpadkę z dziewczyną, z którą chyba tak nie do końca chciał być na stałe i teraz ciułają grosz do grosza żeby zarobić na gówniaka. Niektórych rzeczy innym zazdroszczę, a innych wcale i tak się dzieje
  • Odpowiedz