Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy jest sens iść w Quen? Do tej pory używałem parowania + Aard, i w sumie z niczym nie mam problemu bo legendy sobie kładę na eliksirach, a nawet niektóre bez. Czasem użyję Igni na potworkach które mają bonus do ognia żeby szybciej je rozwalić. Czasem mnie potworek trafi bez parowania.

Mam 30 pkt, pewnie jeszcze ze 30 kilka dodatkowych uzbieram. I są 4 sensowne skille w które mógłbym rozdać punkty:
Trans Bitewny: 9 pkt do 4 poziomu, 24 pkt na max
Igni: 14 pkt do 4 poziomu, 29 na max
Aard: 17 pkt do 4 poziomu, 32 do max
Quen: 18 pkt do 4 poziomu, 33 do max

Opcja 1: Mogę wymaxować Trans oraz Quen, i mieć taką opcję na solowanie legend bez eliksirów.
Opcja 2: Mogę wymaxować Aard i Trans bo w sumie tak teraz gram.
Opcja 3: Albo wymaxować Aard i Igni, bo obu też teraz używam.
Opcja 4: Podciągnąć wszystko do 4 poziomu
Opcja 5: Wymaxować Aard, a Igni oraz Trans wbić na 4 poziom

Przy okazji, ma ktoś Caerme? Zastanawiam się jeszcze który miecz brać i w sumie Caerme wydaje się mocne, ale nie wiem czy nie daje podobnego boosta połowę tańsza mantikora, zwłaszcza z wymaxowanymi znakami i odnowieniem znaków. A po za dmg daje też lepsze chain-cc - mniej ataków potworka - szybsza walka. W zasadzie zależy mi najbardziej na tym żeby możliwie szybko bić potwory, przy tym respawnie który jest to gdzie się nie pójdzie zawsze jakiś potworek do zabicia jest.

P.S: Trans Bojowy 5/5 + zbroja Kota dawałoby większą redukcję obrażeń niż zwykle parowanie (35% vs 30%)

#monsterslayer
Mirkosoft - Zastanawiam się czy jest sens iść w Quen? Do tej pory używałem parowania ...

źródło: comment_1634205856DiCtiOoPd8LMadEza8YxUn.jpg

Pobierz
  • 5
@Campell: To anegdota a nie argument. Statystyka jest nieubłagana :)
Liczyłem niezabijalność oraz eliksiry i jest twardo 20%. Więc gdyby policzyć Igni byłoby te 25%.

A Napełniony Mocą to już kompletny sztos, bo nie dość że każdy rzucony znak ma szansę 20% na zignorowanie odnowienia to jeszcze w czasie kiedy rzucasz po automatycznym odnowieniu to już Ci się odnawia kolejny. I miałem walki gdzie waliłem z 7 Aardów pod rząd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirkosoft: no i to jest spoko, jednak nie polecam igni, coś jest z nim #!$%@? mam wrażenie, że albo ta szansa jest za mała albo ja za rzadko to rzucam aby to zauważyć (w co wątpię bo od kiedy wbiłem 20% szans na kryta rzucam raz na walke)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Campell: dobra sprawdziłem, potrzebowałem około 30 użyć by być pewnym, ale skill jednak działa co 5-6 użycie trafiają się dodatkowe obrażenia jednakże jest to mało widoczne bo liczby się zlewają. Teraz za to napotkałem coś bardziej frustrującego. Nie dość, że to działa to działa słabo, te dodatkowe obrażenia to zawrotne 25 obrażeń od ognia na potworze niepodatnym na ogień, czyli kpina xD