Wpis z mikrobloga

No coz, nie moge wiecej czekac i na chwile obecna musze cos wybrac z ponizszej listy.
Jakies za/przeciw? A moze cos innego?

#kartygraficzne #rtx #nvidia

Wasz wybór to:

  • MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO 20.0% (8)
  • MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 60.0% (24)
  • EVGA GeForce RTX 3070 FTW3 ULTRA GAMING 15.0% (6)
  • EVGA GeForce RTX 3070 XC3 ULTRA GAMING 5.0% (2)

Oddanych głosów: 40

  • 18
@lIII: owszem, można, ale w wielu przypadkach trzeba też za granicę odsyłać kartę jeśli się zepsuje. Warto mieć na względzie i sprawdzić jaką politykę gwarancyjną ma producent.
@Mixxer5: Tak, ale w aktualnej sytuacji i tak lepiej do producenta za granicę posłać. Kupiłem Ryzena 5950x jakoś w grudniu zeszłego roku i zdechł mi po 2 tygodniach. Opcja była albo reklamacji w moim niemieckim sklepie (gdzie było czekanie bo brak towaru albo zwrot kasy) bądź RMA prosto do AMD w Holandii. Posłałem ostatecznie do AMD i po tygodniu przyszedł od nich bezpośrednio zamiennik.
@roflije: tak, tylko tutaj producent pozwala w ogóle wysłać sprzęt bezpośrednio. Taki Asus realizuje gwarancję wyłącznie przez sklep (przynajmniej kart graficznych) w którym zostały zakupione.
@Mixxer5: no dobra, ale za granicą masz też większy wybór i możesz sobie wybrać od takiego producenta, który oferuje RMA z ominięciem sklepu, tak jak AMD z moim CPU (wklepujesz serial i ich nie obchodzi gdzie kupione, ogarną dla ciebie DHL Express za darmo i podeślą nówkę bez gadania jak ewidentnie się sam wykrzaczył). Na mindfactory.de praktycznie codziennie widzę kilka kart różnych producentów na składzie do kupienia, od MSI przez Gigabyte