Wpis z mikrobloga

Mirki, jakieś tipy dla necro summonera na hell?
Po przesiadce na wyższy poziom kuleje:
- clear speed minionów,
- papierowy merc, co 10min muszę latać do miasta, żeby dziada wskrzesić - to mój główny problem, bez jego aury znacząco spada dps zdechlaków.
I możliwie zrozumiałym językiem, w d2 grałem trochę za łebka, ale koszmar to był max, więc czytając niektóre wpisy nie rozumiem połowy okresleń xD

#diablo2resurrected
  • 7
  • Odpowiedz
- papierowy merc, co 10min muszę latać do miasta, żeby dziada wskrzesić - to mój główny problem, bez jego aury znacząco spada dps zdechlaków.


@dumahpl: ponoc dziala bugowanie merca
  • Odpowiedz
@dumahpl: Ciągłe sypanie zwiększenia obrażen lub zniedołężnienia oraz spamowanie wybuchu zwłok i nie ma problemu padaniem merca; choć faktycznie progress jest dosyć wolny, ale gra wydaje się wieele mniej „ryzykowna” niż blizz sorc na hellu.
Warto mieć w drugim zestawie rąk laskę z teleportem na wypadek problemów
  • Odpowiedz
@vvit0: Tak też robię, staram się resetować pozycję minionów w sytuacji, gdzie merc wystawia się na placka od elity. Schody zaczynają się w korytarzach, potrafi wlecieć na jana do pomieszczenia, wyłapać dwa szybkie i po mercu...
@PurpleHaze: jestem w I akcie, więc chwilę mi zajmie dojście do inner cloister, ta mechanika zadziała na innych drzwiach? Niemniej, sprawdzę
  • Odpowiedz