Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam ból dupy, że raper Mata, który wydaje mi się niedojrzały i po prostu lekko przygłupi, rapuje sobie w piosenkach o tym, że codziennie rucha inną laskę i się w nim #!$%@?ą. Ja musiałem się napocić, żeby jakaś laska się ze mną przespała. Wszystkie sytuacje w których kobiety wyrażały mną zainteresowanie wspominam do dziś. Pamiętam dokładnie, czytam wiadomości na messengerze, bo to było tak rzadkie, że szok. A ktoś to ma na pstryknięcie palcem. Naprawdę mam taką kiepską osobowość czy co? Nie jestem przebojow y - to prawda, ale umiem zażartować czy opowiedzieć coś ciekawego.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61694603820612000adcccc9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Leszcz_Bagienny
Przekaż darowiznę
  • 13
to co rapuje w kawalku nie oznacza, ze tak jest naprawde

ponizej kawalek o tym, ze ma problem z podrywem


@bin-bash: wybierz jedno. W drugim kawałku na tej samej płycie mówi, ze codziennie rucha inną. Jaka jest prawda nie wiem ale się domyślam, bo sława + pieniądze = laski.

@AnonimoweMirkoWyznania: nie przejmuj się. Życie nie jest sprawiedliwe. Spróbuj jakiegoś looksmaxingu albo skup się na znalezieniu kobiety, z którą będziesz chciał
@Boxcutter: Osobowość nie ma nic do rzeczy jeśli masz hajs i jesteś sławny. W kontekście zaliczania przypadkowych panienek. A czy osobowość jest potrzebna żeby być sławnym i bogatym to nie jestem pewna, internet jest pełen przypadków przeczących tej tezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: pamietaj, ze to co raperzy rapuja nie zawsze jest zgodne z prawda ;) czesto to jest taka przechwalka, pokazanie 'co to nie ja' a rzeczywistosc jest zgola inna. Tak jak na Instagramie, zycie tak nie wyglada jak u wielu na profilach.

Dodatkowo pamietaj, ze to jest celebryta, rozpoznawalna osoba i dziewczyny, ktore sie w nim kochaja moga sie glownie kochac w jego slawie i kasie a nie w nim samym