Wpis z mikrobloga

Co myślicie o nadchodzącej toyocie corolli cross? Myślicie, że będzie kolejny sukces w sprzedaży toyoty? Jak Wam się podoba? Podoba Wam się, że wszystkie modele "crossują" teraz? Jest to coś pomiędzy wielką rav4 a klaustrofobiczną chr.
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/premiery/toyota-corolla-cross-suv-na-bazie-bestsellerowego-kompaktu/6px0zyw

#samochody #motoryzacja #toyota
nick230 - Co myślicie o nadchodzącej toyocie corolli cross? Myślicie, że będzie kolej...

źródło: comment_1634310895Id9aX2HLmHEuPBZXVtPrLR.jpg

Pobierz
  • 21
@nick230: ogólnie współczesna Toyota cholernie mi się nie podoba. Jakość wykonania tych aut jest słaba. Potrafią gnić po roku. We wnętrzach plastiki odstraszają. Widać, że auta robione jak najtańszym kosztem. A o modelu CH-R to już się nie będę wypowiadać, bo tak brzydkiego samochodu to dawno nie było na rynku. Plus do takiej stodoły silniki 1.2
@Lardor pokaż mi gnijąca toyotę po roku..
Powiedz jak to jest że jakosc taka słaba a niezawodność najlepsza na rynku?

Toyota są nudne, ale nie można im odmówić tego ze jak chcesz mieć totalnie bezobsługowy samochód to wybierasz toyotę.

Hybrydy maja najlepsze na rynku, nie bez powodu większość taxowke i uberow to priusy/auris/corolla. Nie sa tą wyścigowe auta, ale do miasta ze spalaniem 4-5 litrów sa doskonałe
@Lardor tak, rynek działa tak ze jak cos jest badziewiem to nie ma największego udziału sprzedaży na świecie. Podasz jakieś inne przykłady gnicia Toyot? Jakies raporty mówiące ze toyota ma z tym problem? Bo filmik czy dwa na YouTube nie są jakimś super źródłem. Jak juz ci wskazałem egzemplarz z YT mogl być po powodzi
@Lardor po pierwsze napisałem na świecie, nie tylko w Polsce, a po drugie dacia ma słabe materiały Wnętrza ale jest prostym i niezawodnym samochodem. Poczytaj raporty o niezawodności.
Jeździłeś nowym Dusterem który ma silnik ten sam co w Mercedesie A klasa, albo qasqai?

Widać ze na motoryzacji to ty sie nie znasz oraz dowodów na gnicie toyoty nie masz, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd
@Mac02 dowody będę miał jak będę miał trochę czasu wolnego. Polecam z daci przejechać się Springiem. Miałem okazję takim się przejechać który nie miał nawet 10 000 przebiegu przy czym był podsterowny i nadsterowny za razem. To nawet moje pierwsze auto w życiu jakim był Trabant 1.1 po 8 właścicielach po mocnym szczale i szpachlą na przedzie lepiej się zachowywał na prostej drodze. Co do znania się na motoryzacji to xdddd błysnąłeś.
@Lardor czyli jechałeś springiem który jest niedostępny w sprzedaży i jest elektrykiem i oceniasz cała gamę dacii (głównie duster i Sandero, bo one bija rekordy sprzedaży) ?? To tak jak byś jechał A klasą i mówił że mercedesy sa mało komfortowe...

To ze znasz sie na mechanice ze oznacza ze interesujesz sie motoryzacja i wiesz na jej temat cokolwiek. Zresztą jak widać tak jest. Wysnuwasz teze o gnijących toyutach na podstawie JEDNEGO
@Mac02 bojo ale to będzie gniło xd to są auta robione na chwilę. Jeździłem też d00kerami swego czasu na co dzień, i o notorycznych wadach nie wspomnę. Po tych 3 samochodach oceniam jakoś daci. Dacię? To już może lepiej Rikszę. Ogólnie praktycznie w każdym współczesnym samochodzie producent musi na czymś przyoszczedzic na samochodzie. Jak nie jakoś plastików to jakoś blachy.