Wpis z mikrobloga

@szaman4: może lekko niestandardowo:

1. assistance
2. sprawdź czy jakiś uprzejmy serwis nie dowalił Ci śrub w kołach tak że nie odkręcisz tego bez dwumetrowej rury - przerabiałem temat, nie polecam
3. klucz do kół jeżeli nie zależy Ci zbytnio na miejscu to polecam w formie pokrętła uchylnego (np. ja kupiłem sobie z rooks, 1/2" - właśnie po tej akcji z pkt.2)
4. jak masz aku słabe to możesz wozić ze
  • Odpowiedz
4. jak masz aku słabe to możesz wozić ze sobą kable


@AlezWieje: teraz to się raczej wozi starter, nie potrzeba drugiego auta żeby odpalić. Nawet te chińskie dają radę odpalić 3 litry luzem

Przerabiałem temat nie raz, na swoich i cudzych autach, nawet na całkiem nowych aku
  • Odpowiedz
ale wożę też zawsze ze sobą netbooka i kabel do diagnostyki


@AlezWieje: adapter elm pod BT wpinany w obd2 i torque Pro na androida wystarczą w 99% do takiej drogowej diagnostyki, nie trzeba targać laptopa żeby odczytać/kasować błędy czy sprawdzić parametry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szaman4:
-husteczki
-husteczki nawilżane
-latarka
-nóż do otwierania przesyłek
-ciśnieniomierz do kół
-skrobaczka (tylko murska)
-ściągaczka
-szczotka
-dwa długopisy
-karteczki
  • Odpowiedz
@szaman4: Że też jeszcze nikt nie napisał: koło zapasowe ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak serio: okulary przeciwsłoneczne, bluza, pałka teleskopowa lub maczeta.

prezerwatywy


@Andi2991: Powodzenia, ze względu na zmiany temperatury (noc, dzień), a zwłaszcza o tej porze roku gumki będą pękać jak #!$%@?. Ten kto trzyma gumki w aucie kończy z kaszojadem.
  • Odpowiedz