Wpis z mikrobloga

Piękne podsumowane przed The Economist.
Brytyjczycy mieli na tyle RiGCzu, że jak im się nie podobał kierunek zmian w UE i jej polityka, to opuścili wspólnotę.

Polska jest dziś w 100% uosobieniem typowego pisowca z prowincji, który nie cierpi tych „wielkomiejskich lemingów” ale odgrodzić się od nich by nie chciał, bo przecież finansują mu większość socjalu na dzieci i babce na emeryturę. To samo z Polską i UE. Głupie zachodnie lewactwo, ale odejść nie odejdziemy, bo jednak pieniążki z tego są.

#neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow
kezioezio - Piękne podsumowane przed The Economist. 
Brytyjczycy mieli na tyle RiGCzu...

źródło: comment_1634325628Ji8wwc6kUeVMB8ZvNF4XXA.jpg

Pobierz
  • 21
@Kaczypawlak: No przecież wiadomo, że nie wyjdą i to jest - dla ludzi chcących dobra UE - najgorsze. Jednak, dopóki jestem w PL wolę gdy większy wpływ na polską politykę ma Berlin czy Paryż, bo to chroni cywilizowanych ludzi przed dyktaturą polskiej ciemnoty, która jeszcze 40 lat temu mieszkała pod strzechami i srała za stodołą. W perspektywie paru lat będę wracał na zachód i wtedy bym wolał, aby polska nie była
i co to niby da, jak sam tam przynosisz nowe¯_(ツ)_/¯


@Kaczypawlak: więcej niż ty wpierajacy obecne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a ja tam mam wywalone na UE i tych co robią tutaj chlew, wybijam stąd, bo to się dzicz robi i to nie tylko u nas.


@Kaczypawlak: Jak w tym żarcie. Jaki jest szczyt bezczelności? Zagłosować na pis i wyjechać z kraju ( ͡° ͜
Brytyjczycy mieli na tyle RiGCzu, że jak im się nie podobał kierunek zmian w UE i jej polityka, to opuścili wspólnotę.


@kezioezio: UK jak jeden mąż opuścili wspólnotę.(rel pic)

Polska jest dziś w 100% uosobieniem typowego pisowca z prowincji, który nie cierpi tych „wielkomiejskich lemingów” ale odgrodzić się od nich by nie chciał, bo przecież finansują mu większość socjalu na dzieci i babce na emeryturę. To samo z Polską i UE.
Mukkadun - > Brytyjczycy mieli na tyle RiGCzu, że jak im się nie podobał kierunek zmi...

źródło: comment_1634340995o6AChxV5ymKGWVff0CRYnw.jpg

Pobierz
@grubson234567: jest tylko jeden problem nigdy nie głosowałem na PiS( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak widać tego nie potrafisz ogarnąć, bo jak ktoś ma inne zdanie niż ty to od razu pisowiec¯\_(ツ)_/¯ pięciolatki są bardziej ogarnięte od ciebie a do tego posiadają większą inteligencję
Jednak, dopóki jestem w PL wolę gdy większy wpływ na polską politykę ma Berlin czy Paryż, bo to chroni cywilizowanych ludzi przed dyktaturą polskiej ciemnoty, która jeszcze 40 lat temu mieszkała pod strzechami i srała za stodołą.


@kezioezio: 40 lat temu, to w Niemczech można było dostać 18 lat więzienia za homoseksualizm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: Z jednej strony narzekacie na jakiś wyimaginowany polexit a teraz zaczynacie się żalić, że problemem jest to, że nie opuszczamy UE?
Jak zwykle, logiki to wam zarzucić nie można.