Wpis z mikrobloga

#pizzazmarketu <--- testuję pizzę ze sklepów

Biedronko, zawiodłem się...

4 sery od Donatello Quality to druga z pizz, którą dorwałem w promocji 1+1 w Biedronce. Przyznam, że nie jestem fanem pizzy serowej, ale w domu na szczęście mam specjalistę od tego typu specjałów. Pizza przez przezroczyste opakowanie kusi obfitością składników. Ponieważ piekliśmy oba placki na raz, to nie wiedziałem, że skończy się tak, jak z capriciosą...

Nie będę więc ściemniał, że poza farszem, ta pizza różni się czymś od swojej mięsnej koleżanki. Ciasto jest tak samo niewidoczne jak wcześniej. Nie wiem, czy poczułbym różnicę, gdybym zapiekł ser na kawałku kartonu.

Także tutaj obecności sosu na języku nie stwierdzono. Jedyne, co wyróżnia się na tej pizzy, to ser. Jest go dużo, co powinno zadowolić sympatyków quattro formaggi. Ser przyjemnie się ciągnie przy odrywaniu każdego kolejnego kawałka. Jeśli jednak chodzi o walory smakowe, to Donatello nie zachwyca. Niby są tu 4 rodzaje sera, ale są aromatem bardzo zbliżone do siebie. Żaden z nich nie wyróżnia się smakowo, przez co miałem wrażenie, że jem pizzę pokrytą dużą ilością zwykłej goudy.

Cena: 8,99 zł
Do kupienia w: Biedronka

Moja ocena: 4,5 / 10

#pizza #fastfood
przecietnyzjadaczpizzy - #pizzazmarketu <--- testuję pizzę ze sklepów

Biedronko, z...

źródło: comment_1634398123ZJd9f5qXvpncxi73nA1E8A.jpg

Pobierz
  • 5