Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Drodzy właściciele, pasjonaci i użytkownicy broni palnej ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli wy również (podobnie jak ja ( ͡~ ͜ʖ ͡°):

potraficie z pamięci przywoływać parametry czy nazwy i wizerunki różnych modeli broni palnej, a także ich wersji; i nawet nie mając jej w rękach zademonstrować poprawny chwyt i übertaktyczne manewry ( ͡ ͜ʖ ͡)

również dostrzegacie, że lepiej jest nie mieszać lewacko-interwencjonistycznych pomysłów w aspekcie jej posiadania, i ogółem w kwestiach dostępu do niej (σ ͜ʖσ) bo to właśnie głównie socjaliści (zwłaszcza ci gospodarczy (°° na całym świecie sprawiali i sprawiają, że nie można w wielu miejscach mieć fajnych rzeczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a przy tym wszystkim nie chcecie być kojarzeni ani też nie jesteście jakimiś prawackimi teologicznymi fundamentalistami, z rodzaju tych którzy bez ceregieli wplątują broń palną w prikazy konserwowych "autorytetów" i dziedzictwo żyda na patyku (czy inną postać fantastyczno-religijną ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

To może libertarianizm jest właśnie dla was (σ ͜ʖσ) może już jesteście libertarianami-nawet jak sami o tym jeszcze nie wiecie. ((oo))

#bron #bronpalna #broniarze #strzelectwo #libertarianizm #libertarianie
wygolonylibek-97 - Drodzy właściciele, pasjonaci i użytkownicy broni palnej ( ͡º ͜ʖ͡º...

źródło: comment_1634469767NG9p41AcLhyfIK17Y08Yo8.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wygolony_libek-97: Uwazam ze ludzkosc by tylko zyskala ograniczajac zbrojenia. Z drugiej strony bron i jej sila jest cholernie fascynujaca. Tak wiele energii wyzwalanej nacisnieciem przycisku. Triumf technologii. I w ogole: Deus ex Machina czy jakos tak. A juz #!$%@? od filozofii. No nie ma nic piekniejszego od jakiegos mocnego #!$%@?. Uwazam ze kazdy powinien miec prawo do posiadania przynajmniej czolgu. A zeglarze jakiejs chociaz kanonierki czy innego czegos. (ʘ
@rafal-heros: Tu nie chodzi nawet o samo #!$%@? tylko o moment w ktorym kontrolowany wybuch nadaje energie pociskowi, oraz to jak zamknieto to w malej formie. Ale ktos kto nie stal nigdy obok takiego Topola M to nie zrozumie. A secundo bez #!$%@?, nie istnialyby najwieksze projekty budowlane ludzkosci, ani zaden wiekszy postep, patrz kopalnie oraz np tamy, tunele czy kanaly.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: cóż...tak jakby to broń i stan jej rozwoju technicznego od zawsze stanowił o zaawansowaniu i stanu rozwoju samej cywilizacji. Podobnie jak jej posiadanie stanowiło o sile danego władcy i możliwości zapisania się w dziejach.

Nawet takie niuanse jak strzałka jako symbol wektora w fizyce czy tłumaczenie klasycznych prawideł mechaniki z bronią kinetyczną jest związane ||.

Ostatecznie lepiej jest chyba nie chować głowy w piasek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DoktorVincent: cóż...broń palna to coś o czym ogólnie mimo wszystko lepiej żeby o właścicielstwie jej wiedzieć niewiele-a szczególnie chwalić się/rozpowiadać w kraju takim jak polsza. Zwłaszcza dla wolnościowca, który zdaje sobie sprawę z nikczemności i niegodziwości aparatu państwowego.

A co do bycia lewakiem. To cóż ( ͡° ͜ʖ ͡°)- ja tam się od czasów bycia gimbokorwinistą zdążyłem przekonać, że nawet i w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafal-heros: a co ciekawe to wspólne działanie pierwotnie było podyktowane polowaniem czy "terytorialnością" przedstawicieli.

A #!$%@? i fascynacja tym jak jest to coś prymitywnego i animistycznego to rzeczywiście nic fajnego. Ale nawet i ludzie pracujący dla NASA czy jako fizycy jądrowi też lubią strzelać rekreacyjnie z broni palnej im współczesnej.

A nawet tworzyć hobbystycznie konstrukcje dodające tej formie "sztuki użytkowej" dodatkowych niebanalnych atutów-jak np. multikalibrowy rewolwer Medusa (ʘʘ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niedobry: Właściwie to bez techniki i organizacji o prowieniencji iście militarnej, to nawet i samemu człowiekowi angażującemu się w cywilne ekspedycje czy inne wyprawy badawcze/turystyczne ciężko byłoby przetrwać (i w ogóle wrócić żywym) w najbardziej nieprzyjaznych miejscach na kuli ziemskiej czy ogółem w kosmosie.

Od broni palnej, przez sygnalizację alarmową-aż po wojskowe materiały pierwszej pomocy czy odpowiednio dobraną odzież i oporządzenie.
@wygolony_libek-97: mimo wszystko w internetach jesteś anonimowy, nic nie wiem o tobie i nie za bardzo mnie to interesuje.
Natomiast jeśli masz broń to wie o tym rząd i rządowe instytucje (taki skrót myślowy). A więc w kwestiach wolnościowych zdecydowanie największy problem.
Z tego też powodu stwierdzam, że nie masz broni (no i z poprzednich wpisów).

A co do mojej lewackosci to się nie martw, gdyby dostęp do broni zależał ode
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wygolony_libek-97: bardzo proste, zamiast przedstawić swoje racje jebles dwa akapity atakujące inne sposoby myślenia jak to się ma do twojego mema z "don't tread on me"? Czy to działa tylko wybiorczo jak tobie pasuje? Mornalosc kaliego? Ja kraść krowa dobrze, mi kraść krowa źle? Zresztą na co ja marnuje klawiaturę...m
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piastan: że co XD to według ciebie jest atakowanie kogoś? To współczuję środowiska z którego wyrosłeś lub w którym się znajdujesz. Skoro masz poczucie, że treściwe dyskutowanie to atakowanie i wytykanie czegoś komuś. Bo nigdzie też nie pokusiłem się o żadną wybiórczość-po prostu sam staram się być zmianą, której oczekuję od innych ()