Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka #150perfum #stragan

Hejka, ostatnio sprzedałem swojego Fahrenheita z 3 formuły (2006), żeby kupić tego #!$%@? co na zdjęciu. 2 Formuła rok (Lipiec, 2004). Wcześniej wykończyłem batch 2003 więc ta formuła jest mi już dobrze znana. Dla mnie jest ona lepsza od tej 1988-2002 bo wywalono coś co było dziadkowe i strasznie mi przeszkadzało. Plus, projekcja jest tu też mocniejsza niż w 1988, którego kiedys miałem i nawet sprzedałem komuś na wykopie. Od 2006 też jest wyraźnie mocniejszy. 3 Reformulacja nastąpiła albo pod koniec 2004 albo w 2005, różne źródła różnie mowią.

Jak ktoś chce

Christian Dior Fahrenheit vintage (lipiec 2004) - 9,5 zł / ml - do odlania 15
Comme des Garçons Eau de Parfum (1994) - gotowa odlewka 5 ml od @dyniel - 35 zł - wycofany z produkcji.
Une Nuit Nomade Une Nuit à Bali - Suma Oriental (2018) - gotowa odlewka 5 ml od @dyniel - 35 zł

Te 2 wyżej to mega fajne zapachy, ale nie widzę okazji żeby je nosić bo mam tyle perfum, że no.. po prostu nie wiem kiedt miałbym je zarzucać.

Jak ktoś chce jeszcze dobrać coś to ciągle mam:

Cartier Santos Eau de Sport - 7,0 zł / ml do 40 ml
Amouage Portrayal Man - 4,8 zł / ml do 30
Luciano Pavarotti Luciano - 2,5 zł/ ml - do 70 ml - genialny szyprowy zapach na co dzień, lekki, uniwersalny z dobrą mocą.
M. Micallef DesirToxic- 4,50 zł / ml - do 40 ml - klimaty Opium. Uniseks ale imo zdecydowanie męski
Jean Paul Gaultier Le Mâle rocznik 2002 bacz J- 7,0 zł / ml - do 20 ml
Serge Lutens Iris Silver Mist- 8,0 / ml - do 10 ml

flakony:
Renato Balestra Argento- jakieś ~90/100 - 50 zł

odlewki:

Parfum d'Empire Musc Tonkin (EDP) - 70 zł / 10 ml minus 2 globale. Oryginalna odlewka zrobiona w perfumerii.
Gainsboro Exception - obstawiam 9 ml - 25 zł - bardzo podobny do Shiseido Basala więc nie zdziwiłbym się gdyby to na nich japońska marka Shiseido się wzorowała. Świetne parametry. Słodki, dymny.
Serge Lutens Santal Majuscule - 5 ml - 25 zł - własnie kupiłem flakon więc pozbywam się resztek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
**Thierry Mulger A*Men Pure Tonka** - 5 ml - 35 zł - własnie kupiłem flakon więc pozbywam się resztek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dr_love - #perfumy #rozbiorka #150perfum #stragan

Hejka, ostatnio sprzedałem swoje...

źródło: comment_1634469074EY0uHboSUFc9bNjisRKGCO.jpg

Pobierz
  • 15