Wpis z mikrobloga

@modzelem: supcio, jak maja magazyn blisko to wyrabiają się w kilka minut, u mnie max 10minut. Nie wiem z czego wynikają złe opinie ale ja jakiś czas miałam problem z płatnością, nie przyjmowało mi żadnej karty poza revolutem a innej metody płatności nie ma
@modzelem: no ja zamawiałem od nich już z 10-15 razy, kilka razy też z aplikacji Lisek (usługa bardzo podobna) i zawsze byłem z jakości obsługi zadowolony. Raz jak się opóźnili to dali mi jakiś kupon rabatowy a ja miałem wyrzuty sumienia bo zamówiłem wtedy dostawę w jakąś ogromną burzę i chłop jechał na skuterze do mnie.

JOKR ma aplikację beznadziejną (np. za każdym razem muszę dopisywać "/" w dacie ważności karty
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vkzk: nie, to jakoś blad. Co ciekawe jak pytałem kuriera to mówił, że to tylko w naszym magazynie tak jest, że nie przychodzi numer mieszkania im
@ArekJ: jakiś czas temu mieli awarie apki to może po tym bo pamietam ze jak zamawiałam za 1 razem to nie było z tym problemu i dopiero później dzwonili po numer, dlatego myslalam ze to ja gdzieś czegoś nie wpisałam :D