Wpis z mikrobloga

@dioxyna: ona jest coraz bardziej odklejona od rzeczywistości. Ostatnio pisała że nikt nie powinien głodować a tu rzuca jedzeniem o podłogę. Pisała o byciu eko i adoptowaniu pszczół (oczywiście akcja Greenpeace) i nagrywa kilkunastominutowy film na YT zamiast napisać krótkiego posta (streaming video emituje o wiele więcej CO2 niż tekst)
@dioxyna: Mogła oczywiście zrobić taki "performance" kilka tygodni temu, ale niee trzeba sobie podbić atencję żerując na tematach na czasie. Najpierw była z niej beka, a za chwilę będzie wyskakiwać z lodówki ech...
@dioxyna: #!$%@? mnie Staśko bardzo, miałem z nią wojnę na ig i szczerze jej nienawidzę. Ale bardziej wlurwia mnie kłamstwo jakie uprawiasz tutaj. Nie wyrzuciła nic do śmietnika, sama powiedziała, ze ktoś to zje bo nie marnują jedzenia. Jesteś atencyjny tak jak ona, z ta różnica, ze ona raczej wierzy w te #!$%@? rzeczy które mówi, Ty świadomie piszesz nieprawde.
@Fapnucy: To jest też wina Staśko, bo zastosowała clickbaitowy tytuł filmu "Maja Staśko wyrzuca zestaw Maty". A nie oszukujmy się, mało kto obejrzy kilkanaście minut materiału.

nikt nie stracił by tyle czasu na ten wysryw.


@wonsztibijski: Ja obejrzałem całe, ale tych zmarnowanych 14 minut już nikt mi nie zwróci xD