Wpis z mikrobloga

Już się nie zesrajcie. Ktoś chce kupić to po prostu kupuje. A nie czeka i pyta od początku premiery czy warto i kiedy stanieje... Stanieje pewnie z premierą Switcha Pro która będzie 3 lata temu bo internety zapowiadały przecież to se czekajcie jeden z drugim i piszcie w kółko te same głupie wpisy kiedy nowa konsola stanieje i czy warto xd
@chrusto

Już się nie zesrajcie. Ktoś chce kupić to po prostu kupuje. A nie czeka i pyta od początku premiery czy warto i kiedy stanieje... Stanieje pewnie z premierą Switcha Pro która będzie 3 lata temu bo internety zapowiadały przecież to se czekajcie jeden z drugim i piszcie w kółko te same głupie wpisy kiedy nowa konsola stanieje i czy warto xd


Zesrałeś to się ty dzbanie, piszesz że jak ktoś chce
@roman106 oczywiście masz rację. Jestem najgorszy. Jestem najgorszym sortem użytkownika. Naucz mnie proszę jak być takim niesamowitym i wspaniałym jak ty. Jak dorosnę to właśnie chcę być taki jak ty tylko proszę, powiedz mi jak.
@chrusto nie jestem żadnym autorytetem społecznym, żeby brać że mnie przykład. Co nie przeszkadza mi w zrozumieniu, że dla kogoś innego 100-200 zł może mieć znaczenie, i nie muszę za wszelką cenę próbować tego obśmiać, bo mnie stać bo jestem lepszy. W mojej ocenie kompleksy i syndrom Polaka pokazałeś Ty