Wpis z mikrobloga

@kaktusowyAloes: mi się najlepiej czyści zawsze tymi szmateczkami. To chyba mikrofibra jest czy coś podobnego. Tylko są chyba lepszej i gorszej jakości (tak mi się wydaje), bo niektórych się faktycznie nie da używać.

Uważaj na szmateczki z biedry czy Lidla takie jednorazowe. Ja używałem, z alkoholem chyba były, i sobie całe szkła #!$%@?, bo właśnie od alkoholu prawdopodobnie jakaś powłoka refleksyjna czy inny filtr zaczął mi schodzić
@kaktusowyAloes: zależy, mam parę takich szmateczek i jedna z nich bardzo dobrze ściera, druga trochę gorzej ale nadaje się do wypucowania szkieł, a w trzecią smarkam bo do niczego innego się nie nadaje
możesz próbować mikrofibrą taką jak te co są do ścierania kuchni ale to raczej nie ten typ, ogólnie trudno tak ogólnie powiedzieć co się najlepiej nada bo to trzeba samemu sobie wymacać i zobaczyć co jak ściera
nieźle
@kaktusowyAloes:
moja baba nosi okulary i trze tymi ściereczkami, a to lidl, a to aldi, to jakieś inne syfy
jak to widziałem to mnie nosiło- wziąłem normalnie do zlewu tak jak swoje xx lat myję, krzyk płacz że co ja robię
oddałem umyte to nie wierzyła że tak się da xD

ja robię tak: najpierw z dwa razy dłonie dokładnie, potem okulary- szkła, noski, zauszniki
spłukujesz i patrzysz co tam się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaktusowyAloes: swoją drogą jak nie jesteś w stanie idealnie wyczyścić okularów koszulką to pora uprać koszulkę ;)
Serio dobra mikrofibra albo bawelniana koszulka powinna bez problemu perfekt czyścić. Jak musisz używać do okularów wody albo płynu do naczyń to znaczy że mieszkasz w krakowie. Tylko tam jakiś smar na oksach się odkłada