Wpis z mikrobloga

Czy przesyłka #olx jest bezpieczna dla sprzedającego?
Jak to dokładnie działa? Czy dobrze to rozumiem? Klient kupuje towar, wysyla kasę, a ja ją dostanę jak klient potwierdzi odbiór. A co jeśli nie potwierdzi albo będzie ściemniał, że coś nie tak albo że dostał ziemniaka?
Pamietam, że zawsze była zasada olx=odbiór osobisty, ale nie mogę sprzedać, bo czekam na klienta stacjonarnie. Ofert z wysyłką kilkanaście.
JachuJach - Czy przesyłka #olx jest bezpieczna dla sprzedającego?
Jak to dokładnie dz...

źródło: comment_16346726727fNBp5lxWB6R99Sap2Dmq3.jpg

Pobierz
  • 12
@#!$%@?: bylo omawiane kilka razy, wg mnie mala szansa bo zwykle kasa szla do sprzedajacego nawet jak gosc wyslal PS2 zamiast PS4 (tj oszust kase jednak i tak dostal). Ja tam sprzedaje i sie nie cykam, najdrozsze rzeczy poszly jeszszcze przed era ochroya OLX.
@#!$%@? no ja sprzedaję rzeczy tak max za 100 zł jakieś stare rzeczy typu elektronika narzędzia. Liczba transakcji myślę lekko ponad 100 jest okej bardzo polecam ten system choć ma dużo wad i oprogramowanie OLX też do super sprawdzonych nie należy.
@#!$%@? jeśli to ty jesteś sprzedającym to ja bym wysłał jak pisaliśmy że jest mała szansa że kupujący przejmuje kasę i OLX mu pomaga nawet gdy kłamie. Zakładam też że masz czyste sumienie wysyłasz grudza inna policji nigdy nie wylądujesz. Dla mnie to też nie są takie środki żebym wpadł w panikę...